Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Українські мінусовки?
Українські мінусовки?

Вітаю всіх! Хочу подякувати п. Роману Метельському за створення такого потрібного сайту.Але незважаючи на його  попередження: -

"На порталі діють наступні правила:

- Дозволяється розміщати фонограми виключно українських виконавців з україномовними текстами.
- Фонограми низької якості та задавки видаляються без попередження.
- Портал створено під мінусовки, тому плюсовки видаляються без попередження. Прохання "плюси"розміщувати на файлообмінниках, а в короткому описі мінусовки вказувати посилання на плюсову фонограму.
- Мінусові фонограми без вказаного виконавця (естрадні), або без вказаної назви пісні (народні) видаляються автоматично без попередження.

Користувачі які будуть неодноразово порушувати нижче зазначені правила будуть забанені."- сайт кожен день поповнюється не потрібними,не українськими,не мінусовками,що не дуже радує.Навіщо ламати те, що  так важко створювати? Може я щось не розумію,то прошу всіх,хто не байдужий до цієї теми,  відписати.

Отже,всім байдуже.І за це дякую.Тепер хоть стало зрозуміло,чому Україна за 20 років незалежності не стала незалежною і чому у країні з такими багатими природними ресурсами,люди не можуть жити краще.Якщо люди не можуть відстоювати свою національну культуру,тоді така країна,нажаль,приречена.

Юра апивіт. Нікому це не байдуже. Питання вирішується. Роман робив три дні тому збір модераторів і ми це питання також обговорювали. Треба ще трошки потерпіти. Мені також така ситуація завсім не подобається і нервуюся я також так як і ви. Скоро все виправиться! Успіхів!

Що не українські і не мінусовки це факт!!!  І ще багато "кустарних"  гуртів набралось!  

Повністтю погоджуюсь з паном Юріем,а ось із паном Романом-не зовсім.Хай " кустарні"гурти також себе покажуть,адже це стимулює творчість.

Ми напевно, по-різному, розумієм слово  "кустарний" !  Кожен себе називає як хоче - і вже гурт, і фонограма витвір його уяви! Не хотів писати, але приклад   -  Слободян Віктор  ЕМАНУЕЛЬ-ІНСТРУМЕНТАЛКА,  - получається, що Емануель, українську пісню, придумав автор вказаний в назві, а Зібров співає не кавер, а стирив пісню в Слободяна  Віктора!

Yura Reipashi, небайдужі не пишуть черговий раз, бо безрезультатно. aristokratia5, для починаючих "композиторів" і "аранжувльників" пасувало б створити який розділ, де вони могли виставляти для рецензій і обговорень свої роботи. А ще краще постійнодіючий конкурс.  А то примітивного "пльомкання" залито багато, а по якості воно . На критичні заваження зчиняється істеричний лемент і пропозиція виставити свої роботи.

А мені, наприклад, для роботи потрібно: украінське, російське, італійське, польське, циганське, єврейське, з мультфільмів, з кінофільмів, інструментали і таке інше. Або, чим погано, коли є відразу плюс і текст? Може варто з часом поміняти правила? Перевагу , звичайно ж , залишити за украінськими фонограмами

talisman, українське шукайте в українському, рос. - в рос., циг. - в циг., кит. - в кит., афр. - в афр. Перепрошую, панове!

talisman ,  є ще купа сайтів, навіть з корейськими і новозеланськими мотивами!!!!  

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти