Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Українські мінусовки?
Українські мінусовки?

Розмова йшла. Зустріч була дуже продуктивною, на сайті будуть зміни, але все по черзі і за порядком!  Самого нервує то "недолуге" заливання мінусів сумнівної якості і авторства... Дякую всім,  кому не байдужа ця тема, особливо Юрі, адже він проявляє неабияку акивність у "свіжозалитих" файлах і постіно попереджає адміністрацію, про проблеми, які виникають в каталозі мінусів! Звичайно хочу подякувати Ігорю Гарвасу і Ромі Лукяновичу,  бо я вже тих людей називаю "віртуальнимими" модераторами... Без них було би не просто, і для сайту і для користувачів...

talisman, не влаштовують правила і формат порталу, то є інші сайти. А можете створити і свій сайт. Тоді Вам заляють туда украінське, російське, італійське, польське, циганське, єврейське, з мультфільмів, з кінофільмів, інструментали і таке інше. Тепер цього добра неміряно і всі діляться. Бедзю, а може дійсно створити конкурс аранжувальників? А то так і ходять непризнаними.

А я так і роблю. Просто хочеться, щоб саме цей сайт був цікавішим. Все одно ж, з часом, тут буде "все". І це були пропозиціі, а не претензіі

 а може дійсно створити конкурс аранжувальників

Я за )))

Я теж підтримую пропозицію про конкурс аранжувальників.

Дякую всім. Мені теж для роботи потрібні пісні різних народів.Але це не означає,що вони повинні бути тут.Сайт створений під"українські мінусовки", є чітко прописані правила,які потрібно виконувати,а не тлумачити.Тоді кожен,хто шукає"українську мінусовку" знайде її тут,а інші-на інших сайтах.На мою думку так набагато простіше.І ще потрібно звернути увагу на те,що багато користувачів не розуміють,що інструменталка в форматі MP3 - це не мінусовка,а плюсовка(не можна відключити якийсь інструмент) а  MIDI та KAR відноситься до мінусів,(можна відключити любий інструмент і грати "наживо")

OK. Пропоную згадати те про що я говорив, скажімо, через рік. Час іде вперед, і особливо зараз все дуже швидко змінюється. Ну а сайт, звичайно ж - супер (якби ще трохи більше поваги один до одного...).  Організаторам - ВЕЛИКЕ  ДЯКУЮ!

багато користувачів не розуміють,що інструменталка в форматі MP3 - це не мінусовка,а плюсовка(не можна відключити якийсь інструмент) а MIDI та KAR відноситься до мінусів,(можна відключити любий інструмент і грати "наживо")

Дурниця. "Мінусовка" - це скорочена назва "фонограми мінус один" - без одного треку; найчастіше вокалу.

Я мав на увазі повні інструментальні композиції(плюсовки),які користувачі часто заливають,як мінусовки."фонограми мінус один" - без одного треку; найчастіше вокалу - це один з видів мінусовок.Бувають ще оригінальні,з бек-вокалом,написані,нарізані з оригіналу,забивки,задавки.Важливо,щоб окремі користувачі зрозуміли що є що.А то виходить як у анекдоті:"Чому ви на гусей кажете"свині"? Тому що вони,"собаки" ,весь город перетоптали"

А проти я думаю не буде ніхто.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти