Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Відгуки та матеріали CASIO CTK-6000
Відгуки та матеріали CASIO CTK-6000

хто має або працював з CASIO CTK-6000, дайте свої відгуки на інструмент. Можливо хто має які матеріали (стилі, звуки і т.д.) списуємось, можливо навіть для обміну (договоримось). Хочу собі брати такий апарат але хотілося б почути думку тих хто його пробував. Можливості в нього заявлені великі, ямаха з такими ж буде коло 10-15 тис. грн а цей в рази менше вартує.

І яким чином інструмент з такими ж можливостями може коштувати в рази дешевше?

Знаю одне. Добротні речі дорого коштують!

Мені теж давніше говорили в 8 ноті, що Casio wk3800, суперовий і кращий ямахи, бо ямахе це тільки гучне розкручене імя...Це те саме шо говорять що є кращі машини з однаковою начинкою,  ніж той же мерс чи бмв. Мерс - є мерс! То всьо пурга для першокласників....І людей які не цінують хороший продукт. Ви на касіо нічого путнього не зробите, хіба купити шоб стяв на халтурах для імітування живої гри)) Бажаю вам достойних речей, та обдуманих рішень.

Yamaha так не задирає ціни як Roland. IMHO. Ви не вказали для яких завдань і діяльності потрібен інструмент. P.S. Топікстартер в Вашому профілі є фото  з підписом "

теперішній робочий коник - yamaha tyros 4"

роланда я не хочу, оскільки мав exr-5s потім ще хр80, колись ще мав е500... більше не хочу. А ямаха хай не так але все одно дере націнку за ім"я точно як за ім"я мерс ми переплачуем. А в принципі я тому і питаю тому що не хочу взяти реквізит а інструмент.

Нууу,друже,після Тайроса4 тобі ше хочеться дивитися в сторону Касіо?

Якщо хочете взяти дійсно хороший інструмент....потрібно мінімум як 1000у.о. але не Касіо!

Після тайроса4 касіо???Це те саме що після ланд крузера на запорожець пересісти.

в тайросі убили клавіатуру, робити практично нереально, ради фонограм як плеер тримати тоже смисла ,багато нема... на касіо глянув бо можливості заявлені мало не такі як в ямахи... звучання ще не чув, в принципі те що він гірше звучить я впевнений, і спорити не буду. хоча остається варіант vst...

просто мені потрібна хороша міді клавіатура з можливістю запису навіть на ній самій. по заявлених можливостях в принципі це реально, звучання можна буде з тайросом або з ноутом на vst по міді звязати...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти