Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Відгуки та матеріали CASIO CTK-6000
Відгуки та матеріали CASIO CTK-6000

weriga, а як це - "хороша мідіклавіатура з можливістю запису на ній самій"?

СТК-6000 - як на свої гроші, цілком достойний інструмент. Звісно, з професійними аранжувальними станціями його порівнювати некоректно, однак для людини, яка прагне реалізувати свої творчі амбіції - чи не найкращий варіант. Аналогічна до нього є Ямаха-Е423 по функціоналу дуже програє. Окрім того, у Касіо використовуються технології оживлення цифрового звучання, а не просто засемплований звук. Маю порівняльну таблицю, де виставлено порівняння характеристик інструментів до 6000 грн. якщо цікаво, можу десь вивісити.

хороша міді клавіатура, те і значить. точніше інструмент з можливістю робити не на ньому самому а більше на комп"ютері, але повністю сумісний з ним, бо все одно навіть на тайросі не настільки досконало як на компі робота з фонограмою. інструмент е інструмент. а все мишкою теж не вихід, та і потім з підстановкою звуків.... а так граеш на інструменті, а пишеш и працюеш на компі, при чому звучить саме інструмент і відразу все чути и видно результат. чисто на інструменті я навіть на 4 тайросі не робив а на касіо и подавно не збираюсь, там екран менший ))) я по освіті програміст а не піаніст, мені легше на компі)))

Подумали, послухали всіх, звісили свої фінансові на даних момент можливості та потреби. І купили KORG pa500. всім дякую за відгуки та допомогу.

weriga Не хочу Вас образити своїм питанням.Скажіть будь ласка ,а як можна убити ямаховську клавіатуру за півтора-два роки?Мені просто цікаво ,що на ній треба було робити щоб убити?Ще раз без образ.Просто вмене PSR 640 років шість відпахала в таких умовах,що мама не горюй. Із них років чотири повністю в живу.Без мінідісків, ноутбуків та інших програвачів.Клавіатура підгуляла,але й досі на ній можна прцювати...Тим паче в тайросах не псрочна клавіатура стоїть.

звичайна робота, по хатурах постійно, плюс на тижні и на піст в кафе. умови теж мама не горюй и ніхто її не жалів, просто недавно (коло двох місяців) на неї трохи потекла вода на весіллі, але обійшлось клавіатурою. вона працюе але не всі ноти відповідають. чистка не помогла, а заміна резинок це довго и плюс фінансово теж, да и гарантія далеко не та...... практично інструмент був для роботи по жосткому а не тільки як студія. зараз таскаем її як плеер :)

weriga, купити Casio, це дешевше ніж відремонтувати Tyros? (Про різницю між інструментами я вже мовчу). А варіант під'єднати мідіклавіатуру до Tyros слабо? Взагалі дуже дивні аргументи. IMHO

по перше - читайте що написано в форумі))) я мабуть не здогадався би ))) я ж писав, що потрібен інструмент як хороша міді клавіатура, а касіо підтримуе функцію міді клави через usb, тим більше що тайрос офіційно не мій, а так буде можливість не кожен раз таскати додому щоб щось нове зробити

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти