Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Живий (?!) гурт, чи просто дует, тріо, ... ансамбль?
Живий (?!) гурт, чи просто дует, тріо, ... ансамбль?

Але ж класифікація і розмежування якесь повинно бутиЙдеться не про хто "справжніший", чи хто "живіший". Коли є чіткіші визначення, то й менше потрібно пояснювати  "хто ми і що робимо". Я про цеНе буде претензій до фонограмщиків - чому такі короткі танці по 3хв., а (навіть тут не знаю як назвати) тим в кого барабан, бас, клавішідухові, не будуть казати: "А чому ви не можете "Владімірскій централ" заграти, його всі грають?".

Я вважаю що колективи і музичні гурти, для гри корпоративів і весіль вже відходять потроху на задній план. 

Навіть зірки приїзжають на круті корпоративи з мінідиском і фонограмами, такі як Павло Зібров, Віктор Павлік та інші.

Сам бачив!

Але ж класифікація і розмежування якесь повинно бути?

Як на мене, то різниця має бути в ціні! Але так воно в більшості випадків і є.

Може живих музикантів називати бендами? А от яку приставку до того бенду зробити)
 Джаз наврядчи)

А я думаю ,яка різниця як називати.Головне як працюють.Буває,що вживу так заграють,що наймають в столиці по20 тис.грн на весілля(друзі працювали 6 весіль).А буває так грають-хай би вони краще фонограми пускали.На весілі головне забава повинна бутине жмур

Колегитільки ось в цьому нашому  обговоренні вже в термінології є недоречностіТобтоживі музиканти (гурти). Вдумайтесь спокійно в зміст. Як то живіТерміни для того і існують щоб за допомогою слів-термінів було вирізнення, класифікація. А то думки що без різниці як назвати, як на мою суб'єктивну думку, трохи помилкові. От, припустимо, йде узгодження замовлення. Замовник питає: "А ваш гурт за столи ходить?" або "А ваш гурт до церкви молоду пару по вулиці провадить?"  То яка має тут бути відповідь? Невже: "А в нашому гурті музичні інструменти ноутбук і мінідиск, ми з ними не ходимо за столи". Це жарт, але плутанина такой існує. Щодо думки що запрошують артистів на корпоративи і весілля, то так є. Це тепер модно. Так, вони працюють під фонограми, але своїх пісень (різниця такой є!). Доступ  до оригінальних фонограм артистів все менший і менший. Ви зауважили що нічого з нових робіт в неті не з'являєтьсяБо буде нелогічним коли на весіллі, чи корпоративі  музики заспівають пісню Павліка, а згодом і сам Павлік буде співати під ту  фонограму сам. Якийсь каламбур і сміхота. Та і щоб заспівати під живий акомпонемент 6-8 пісень це знаєте скільки потрібно заплатитиНе мають Зібров з Павліком фінансової можливості утримувати живий акомпонемент. Це дороге задоволення. Та і до теми це немає стосунку

Христос ся рождає!!!

Пане Ігоре, я тут собі подумав таке:

1. Якщо класифікацію і термінологію ми робим для себе, то тут і так вже все ясно - караокери, самограйщики, і повна жива.

2. Якщо робити те саме для простих людей (замовників), то це, на мою думку, як кажуть росіяни, БЕЗПОЛЄЗНО, оскільки більшість людей навіть не розрізняє самі муз інструменти (баян-акордеон, скрипка-альт, ямаха-йоніка, тромбон-труба), а не те що класифікацію колективів, хоча інструментам років трохи більше, ніж власне "лабухам".

Власне, мушу повторитись - для основної маси людей, жива музика - це все, що з клавішою і мікрофоном.

Ось так

Сергію, я не хочу бути ініціатором якихось глобальних нововведень в термінології. Мене цікавить ваша думка,колеги, в цьому питанні.  Тепер такий час що перед тим як взяти замовлення, потрібно себе подати - прорекламувати і пропіарити. Ось з котрого боку я дивлюсь на це питання. Так от, споживачів наших послуг і збиває з пантелику що всі нібито гурти, а відрізняють подекуди кардинально. Назва одна, а зміст різний. Про проблеми з написанням тексту в візитівках вже мовчуОт про що я. Я, особисто, гроші заробляю в двох гуртах. Одинбанальний дует караокєрів, другий - звичайний (барабани, бас, гітара, клавішні). Так от в розмовах з замовниками часто доводиться довго пояснювати who is хто. Для демонстрації прошу глянути наприклад ТУТ ТУТ чи ТУТ  чич

Ну тут і відповідати нема що. Якщо себе піарити то вже займатись цим серйозно.  І тут вже не важливо що і як ти граєш, тут головне піар. Ніхто, коли себе рекламує, не скаже що він фанерщик чи караокер це буде вілякувати людей.

Я дуже добре розумію Ігоря Гарваса,бо ісам у такому становищі.Ми довгий період грали наживо (6 лабухів)навіть тоді,коли всі (без винятку) в нашому регіоні перейшли на мінідиски і зменшили свій склад до двох людей.Одного разу на весіллі,коли заходили гості,ми почули:" Ніфіга собі! Куме дивись-ЖИВІ МУЗИКАНТИ грають!" Зараз у нас два склади (чотири - у кабаку,та сім-для концертів,фестивалів та корпоративів) В першому складі ми себе називаємо"гурт",а у другому "фолк-гурт".І ще я не згідний з sergejkushnir.У нас у любому випадку надають переваги живим колективам

Юра, а в нас це де саме? Я маю на увазі в києві. Так в селах ще лишились ті корні що музиканти повинні грати на трубах і клавішах. Але чим ближче до столиці тим більше це все нівелюється

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти