Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » KORG i3
KORG i3

Хто що може підказати нарахунок Korg i3? Чи хороша це самограйка?

"Хороша", "Погана" - терміни відносні. Я так розумію, що ви самостійно не можете зробити вибір і просите, аби то зробив хтось? Тоді погана, бо купите, не розберетесь, будете питання задавати, розчаруєтесь, продасте і звинуватите людей, які зробили вибір за вас...

Та ні. Просто я вагаюсь між вибором Roland Va -5 і Korg i 3...подивися відео на ютубі...вродьби обидва не погані інструменти. Але не знаю, який з них кращий.

Треба на обидвох пограти. Кілька днів...

Так...я з вами повністю згідний, але нажаль такої можливості в мене немає(

Роман Кльован, так вибираєте абстрактно, чи є конкретний варіант інструментуЯкщо друге, то домовляєтесь з продавцем і берете на деякий час інструмент для ознайомлення і визначаєтесьМузичні інструменти в такий спосіб і купуються. А підхід: "заплатив гроші і все" - це підхід базарників і перекупників.

Korg i3 - випуск 1993 рік. На той час був просто бомбовий інструмент(ціна тоді 2500$). На даний момент морально застарів. Roland VA5 - 2001 рік. - урізаний варіант VA7  і VA76. Не розумію для чого брати такі старі інструменти...

borsos... тому що зараз всі нові інструменти наприклад  Роландів...Коргів....це все Китай....а я знаю..що колись..фірмові інструменти....були набагато кращими ніж тепер...)..хоча так...зараз є і багато набагато кращих інструментів ніж були колись....ніж в 90 - х роках...але не дуже....колись Роланд випускав дійсно таке..що було охх...і це були дійсно фірмові речі...)...я звісно не кажу, що я в цьому дуже шарю...мені лише 16 років...але я гадаю..що якраз на старих інтрументах створювались всі вальси, польки..і діско, які зараз грають майже всі лабухи)..не судіть строго)

Маде ін Китай - це реалії сьогодення і від цього нікуди не дінешся. Колись у 1985 році, коли я починав грати по весіллям моєю мрією була Yamaha DX7. На той час це був самий крутий інструмент і по можливостям і по ціні (8000 рублів).Щоб купити такий інструмент мені потрібно було відіграти приблизно 100 весіль і не тратити ні копійки. Зараз таку DX7 я можу купити за одне весілля, але вона мені не потрібна - хіба що дома для свого задоволення.

Роман, якщо до прикладу у порівнянні комп"ютерів, то це звучить так - візьму собі IBM 2000-го року, бо його тоді збирали у США, а Lenovo(той же IBM)  новенький не візьму - бо його збирають у Китаї...

Роман, якщо до прикладу у порівнянні комп"ютерів, то це звучить так - візьму собі IBM 2000-го року, бо його тоді збирали у США, а Lenovo(той же IBM)  новенький не візьму - бо його збирають у Китаї...

Lenovo  - це не просто збирання в Китаї і не IBM (після 2010 р.), це Китай повністю: http://uk.wikipedia.org/wiki/Lenovo

В мене є дідусь ThinkPAD А30 2001 р. в. Мексиканець. Так от: по надійності перевершує все інше сучасне наявне на ринку барахло, в т. ч. і брендове, яке без поломок працює від півроку до 2-3 х років. Можу так говорити, бо доволітемі".

 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти