Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » KORG i3
KORG i3

Korg i3 - випуск 1993 рік. На той час був просто бомбовий інструмент(ціна тоді 2500$). На даний момент морально застарів. Roland VA5 - 2001 рік. - урізаний варіант VA7  і VA76Не розумію для чого брати такі старі інструменти...

 

ну а що можете порадити?..який інструмент...приблизно за такі самі гроші? (тільки не Ямахи)

в мене є цей корг..можу сказати що на апараті звучить плотно...на праву руку наклав ревер що дає забарвлення звучанню..прописав польочку..вальс..як на мене наживо на весіллі досить гарно буде звучати..

Пане, Андрію, а не могли б ви скинути якісь демки з полькою чи вальсом?(Мені дуже цікаво послухати)

Роман демок польки чи вальсу в мене немає....був би вдома то б записав і скинув......    можу сказати ща на 4 варіанти вальсу барабани прописував як хотів...так же ж з полькою...на весіллі вживу клавіш+саксофон те що треба

забув добавити і акомпонемент також прописується...колись була ямаха то через міді включав ритм машинку..плотності не було ніякої...а з когром гарантую що вживу він себе цілком оправдає

http://youtu.be/IzLBGr_r_Vo    тут можна подивитися як турок щось грає своє

хмм....дякую, ви мені дуже домогли)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти