Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Труба
Труба

Привіт, Народ! Я музикант-клавішник. Хочу навчитися грати на духовому інструменті (на трубі). В класі 8-у мені попалася в руки труба і я за 20хв. навчився грати польочку по нотах. З тої пори труби в руках не тримав) Мені цікава Ваша думка, чи получиться після клавіш на духових інст. грати?

Якщо дійсно ГРАТИ-сумніваюся.Просто знаю пацанів які (за дефіцитом духовиків і бажанням грати) пробували переходити на духові інструменти.В будь якому випадку потрібні чималі навики,сформований апарат, правильно поставлене дихання і ще багато нюансів. І крім того велике бажання,наполегливість,впертість,час,можливість,нерви і тд. А зрештою,нехай свою думку скажуть духовики. А я бажаю успіхів!!!

Дякую) з диханнням в мене проблеми будуть - я багато курю. а часу маю багато, і, якщо хоч щось буде получатися - впертість знайдеться)))))))))

Не про те дихання йдеться. Мова йшла про постановку. Куріння тут ні до чого. Без неї нема сенсу й починати займатися.

я попробую) вдруг получиться) а трубу на початок візьму б/у за пару рублів. в цій ситуації майже нічим не ризикую, окрім того, що з моїм стажем курця - можу легені виплюнути.

Сергій Ти за "пару рублів" краще візьми пива і сходи в "кульок" на консультацію. Там ще не перевелись духачі. А потім вирішиш чи зможеш осилити бажаний інструмент. І респек за створення ще однієї сторінки в розділі.

Я останнім часом дуче часто пиво попиваю. на днях траванувся ним. краще візьму трубу. я ж не претендую грати на такому рівні, як на клавішах, а на клавішах я з 8-и років граю. і я впертий. я коли щось задумаю - ппц.

Сергію, якщо дуже хочеш, то берись за гру, але вважай що труба як жінка, їй потрібно віддавати багато часу щоб вона зазвучала. І головне, поки ти не почав займатися на ній та не набрався помилок які ввійдуть згодом у звичку та погану манеру гри, проконсультуйся з спеціалістами. Можна і по телефону, але значно краще вживу.

А що за така манера, якщо не секрет?

Дуже довга історія.За допомогою форуму не навчишся грати.А за "пару" рублів ти купиш трубуякої можна видути тільки "пару" нот.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти