Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Труба
Труба

значить нову візьму.

Не бери нову, а бери хорошу. На китайців навіть не дивись. Є такі провідні бреднди духових, які виготовляють і бюджетні версії "їх називають студентськими"  Ось маленький перелік  "Бах", "Блесінг", "Годе", "Ямаха", "Б&С", "Аматі", "Кінг".  Старайся взяти білу(покриту сріблом), бо лаковані облазять. Але це вже на смак.  І приготуй що-найменше 400 баксів за вживану дудку.  І саме головне, не скупись на мундштук,( то є важливіше ніж труба, він має бути ідеальним для тебе) як правило його потрібно підбирати під свої губи, дихання, прикус, та під ту музику, яку будеш грати. Ціна за мундштук від 50 до 500 баксів.  Я маю зараз два мундштуки - Для попси, за 80 баксів(бах) та для джазу за 350 баксів(Мане). Ось так, бути духовиком, то велика розкіш. Я вже мовчу про саксофони, про трості до них, та подушки

можеш мені подзвонити, проконсультую. Телефон напишу у приват. Якщо комусь консультацію, пишіть.

дякую за консультацію))) я так дивлюся, що труба для мене дороге задоволення буде)))) щоб хорошу трубу купити, треба почекати..

Дорогі мунштуки і студенські труби - це добре! Але головне - бажання!!!!!! Я починав грати у двадцять років. і  не з суперової труби, а з ленінградського корнета 64-го року випуску на якому можна було грати в діапазоні від до першої до до другої октави. зараз коли згадую про це, то мені здається, що я робив неможливе. Протягом свого музичного життя я встих поміняти декілька труб, зараз граю на Баху 200-ї моделі й на мундштуку шілки. Але це не головне, а головне те, що було велике бажання навчитись грати та готовність працювати, які здатні подолати всі перепони! йди до мети, правда звернися до викладача, не обовязково професіоналаСвого часу я зустрів таку людину, для котрої було головне не гроші, які я йому платив за уроки, а мій прогрес у навчанні.

Так що вчись!

Буду пробувати.

Здоровенькі були. Шо стосується труби то справа досить специфічна, Я закінчив муз. школу по класу труби але 15 літ тому, і от того року з нагуляним то мій напарнік грали весілля і пробило внести шось живе в наш доволі мертвий колектив і я рішив згадати дитинство. В колеги купив старерького BS-а і вйо. Єдине шо я зміг з себе витиснути то до,ре і мі першої октави. То було в вересні зарас дойшов до соль другої, Але кожен день по пів години я дую як "лось по кукурузі". але в мене були хотьякісь навики....

Одним словом я скажу такво:   Якшо захотіти то і навчишся але шоб хоч на початку показаи і розказати, шоб правильно поставили варгі...Ведмедів вчать на ровирі їздити а тут таке.....

Може колись в дві труби завалимо...

Привіт друзі!Ведмедів на ровері вчать і вони їздятьмузики вчишся майже пів життя і чим краще граєш,то тобі здається що ти нічого не граєш.Але головне багато слухати музики,щоб мати з чим порівнювати.Та для початківців треба бути під наглядом фахівця який виправить помилки і пояснить як треба,бо помилки дуже скоро входять в звичку на відміну від хороших навиків(вони йдуть з трудом).Це кажу як викладач дух.інструментів і музикант з 20м стажем.Бажаю щоб ви мали наснагу до музики в новому 2012мувона в свою чергу надихала вас на нові звершення!!!

ммммм....да... я так поняв, що з мене получиться такий трубач, як з кози гармоністка.  напевне треба лишитися того ровера і не парити собі мозги.. бо в мене може бути таке, що куплю трубу, попробую грати,  не получиться і та труба буде дурно порохами припадати, як колись моя старенька ямаха пср1000 - простояла бідна 2 роки без роботи.  

Всім привіт....Сергій ти не роби поспішних висновків, не всьо так страшно...Я чув в ваших краях є досить багато толкових духовиків в тому числі і трубачів, думаю за літрину доброї самогонки помогли би на початках. І шоб почати грати не обовязково якусь дорогу "ринву" купляти. Лишитися того ровера ти зможеш в любий мумент, а якшо зацепить то огогоооо  тема. Такшо дивись сам....

Арівідерчі пиши....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти