Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Звукова карта
Звукова карта

Панове, просвітіть на рахунок зовнішніх звукових карт до ноутбуків, чув різні відгуки про різніоднакові) карти та не можу вирішити яку собі придбати, чи є якісь важливі критерії на які в першу чергу треба звертати увагу? Я скоріше повірю Вашим думкам чи пропозиціям аніж продавцеві в магазині компютерної техніки..... 

kaco75 Volodymyr перш за все для якої роботи Вам потрібна ця карта...  Для прослуховування музики, для роботи в кабаку, для запису звуку ???  Конкретніше пролийте світло на Ваші потреби.   Тоді можна буде щось радити...

карта потрібна для роботи в кабаку, щоб трошки покращити звучання фонограм, хоча й не всі фанери високої якості та все ж зі звуковою карткою якось насиченіше звучить... не планую нічого записувати...

Володимир, звукова карта якість звуку не покращує. Точніше, якісна карта не повинна цього робити. З недорогих, без наворотів, з правильними драйверами порекомендую ESI U24XL - стереовхід, стереовихід на джеках, вихід на навушники, ASIO, USB, нова модель, маленька, алюміній.

>>карта потрібна для роботи в кабаку, щоб трошки покращити звучання фонограм, хоча й не всі фанери високої якості та все ж зі звуковою карткою якось насиченіше звучить

Проведи "сліпий" тест з карткою і без. Якщо відсоток вгадування більше 60% - тоді тре брати...

...а що ознначає "відсоток вгадування..." ?

Означає що якщо різниця з картою краща, то варта брати. Сучасні ноути мають непогані інтегровані карти, то ж не завжди можна почути суттєву різницю. І ще, не потрібно різницю у звучанні розцінювати як якісний показник. Сам користуюсь Audigy 2-zs notebook і не сказав би що робить яку кардинальну погоду на моєму ноуті Gateway MX-6930. Хіба потрібно добре вслухатись.

Звукова карта дійсно не покращить звук але є альтернатива.Скачайте і установіть плагін SRS.Audio.Sand box.Замініть драйвер внутрішньої звуковухи компа на цей плагінчик і відчуєте конкретну різницю.Доречі ця утиліта неєдина,є ще DFX audio enhancer.Я ним ,правда,ще не користувався,цікаво самому,підкажіть будь ласка чи є різниця.Проги ці доречі русифіковані.РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ!!!!!!!!

Користуюсь BEHRINGER U - CONTROL UСA 200. Існують інші модфікації - з виходом на навушники та регулятором гучності. Що до якості звуку: ліпше за вбудовану в ноут - значно менше сторонніх шумів та звуків. Чудово записує. Що до ноутів: жоден з них не має гарної звукової, хоча й звучати може досить добре і брендовська звуковуха і т.д. Але шуми в паузах, сторонні шуми та інше - в ноутах дуже гарно проявляються, порівняно з брендовськими звуковухами на стаціонарних. Тому і стверджую те, що перевірив - UCA 200 звучить краще і ціна як на мене не висока.

З Олександром згоден, вбудовані карти в ноутах дешевших за 4000 грн, зроблені на АС97 чіпах, там примітивні конвертори аналог-цифра-аналог... В паузах між піснями чути шум та фон - поміняв багацько різних ноутів, різних брендів - ефект той самий. В дорогих ноутах таке рідко зустрінеш, бо звукові чіпи там стоять набагато кращі. А звукова карта навіть з дешевеньким ноутом має дати відчутний ефект. Твір має звучати рівно без сторонніх шумів. Сам особисто працюю на дорогому ноуті без зовнішньої плати. Наразі взяв пульт з вбудованим ЮСБ модулем - буду пробувати як краще звучить - зв"язка ноут(карта) - пульт чи ноут - (ЮСБ-модуль)пульт...

 

Михайло1962, Як на мене використовувати програмні енхансери не найкраща ідея - їх треба правильно налаштувати, привикання до них є - без них твір звучить сухо, нецікаво... Пробував колись давно тим бавитися, відкинув ту ідею відразу - після НАСИЧЕНОГО звучання фанери, я навіть не міг на клавіші грати - НЕЦІКАВО. Це суто моя думка, кожен працює так як йому зручніше. Шануймося!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти