Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Звукова карта
Звукова карта

Вважаю що вживати звук з ноутбука це просто як то сказати - примітивно, адже карти останнім часом авсолютно низькоі якості. Тим більше на компах котрі продаютєся в Украіні.
Я довго шукав варіанти, також був одним з перших хто почав возитися  з ноутами коли всі грали на мінідисках і казали що я придурок бо процессор на ноуті ішов на 100%
і деколи ноут зависав в самий не підходящий момент, але це було в 1998. Єдиний ноут який має хорошу карту це Аpple штуки за дві.
Але повертаюся до результату своіх пошуків.
Виходячи з того що нічого вічного нема і ноут може полетіти в момент коли молоді цілуються, прийшов до наступних висновків.
1.  Вживаю тількиу ЮСБ інтерфейс оскільки можна включити в любий ноутбук.
2.  Копіі всіх файлів зберігаю на окремому переносному диску (для непередбачених обставин) в такому же порядку як і на ноуті.
3.  Деякі інтерфайси мають своі драйвера тому шукав інтерфайс по якості звуку і по простоті функціональності. 
4.  Після кілька місячних пошуків зупинився на інтерфейсі  Ямаха Аудіограм 6 (вартістю 140 долл.) Користуюся ним на протязі 3 років і нічого іншого навіть не думаю шукати.
     На ньому можна щось і записати але мене це якось не цікавило.
5. І Останній. Є дуже хороші високо-якісні інтерфайси як для програвання так і для запису це - МОТУ Тревелер.
    Як маєте 800 баксів то не пошкодуєте.

Хай щастить усім.

 

 

 

 

На багатьох мікшерних пультах є USB порт. Вивод звуку з них відповідний до класу пульта. А опреділити такий пульт просто, в назві є допис - USB. Наприклад Behringer Xenux 1204 usb. Гадаю це має бути зручніше за використання Yamaha Audiogram 6. Що до копіювання файлів на резервний носій - дуже вірне рішення. Крім того я наприклад маю старенький ноут який і використовую як резервний.

Вважаю що вживати звук з ноутбука це просто як то сказати - примітивно, адже карти останнім часом авсолютно низькоі якості.

Романе, в порівненні з якістю більшості мінусів, які качаються з публічних сайтів, якість карти за 5$ і за 1000$ нівелюється.

Цілком згоден, за виключенням шуму в паузах. Різницю можна почути лише за допомогою сліпого тесту, і вона буде обсолютно невелика. Необхідно також подумати над тим з якої проги ви виводите звук. Деякі з них підключають різного рода улучшайзери, які не завжди покращують звук, також по різному й декодують мп3, ну і операційна система - свої п'ять копійок може додати (наприклад сімка)але то вже рідкість.

rock76meister, "...в порівненні з якістю більшості мінусів, які качаються з публічних сайтів, якість карти за 5$ і за 1000$ нівелюється..."

Абсолютно згоден, не тре далеко ходити, візьміть матеріал з нашого сайту - 75% мінусів то чистий "дрек", який невідомо для чого люди закачують... А попадаються навіть такі перли які взагалі було би соромно людям показати не те що пропонувати...  Файли хоч і самописи в хоум-студіях та для роздачі зіжмакані так люто, що фразу яка надрукована внизу сайту ( "Усі мінусовки викладені виключно для ознайомлення." - мабуть з мелодією ) мимоволі починаєш сприймати в прямому сенсі.  

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти