Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » шукаю звуки для roland D-50
шукаю звуки для roland D-50

У мене є тембри з карт 00,01,02,03,04 і програма для редагування

Ромастудіо, на який мейл закинути?

Пропишу такі клавіші - за відповідну оплату в залежності від клавіші від 50-до100s

Korg i-3, Korg M1,  Korg PA-50-60-80, Korg PA-500, 800, Korg PA-1 X Pro, Korg PA-2 X Pro...

Roland D-50, Roland EXR-5, Roland EXR-E2, Roland G-800, Roland G-1000, Roland VA-3, 5, 7, 76, 

Roland EXR-5, Roland EXR-E2, Roland GW-7, Roland GW-8, Roland E-60, Roland G-70,

Roland Fantom X (RPS-дя лаби на весіллі) Roland Fantom G-6 (Звуки і барабани всі халтурні стилі)

Пишу також стилі до різних самограйок Ціна від 20s - за стиль - чим більше Ви замовите стилів тим дешевше...

Де-яких клавіш демо Ви можете послухати тут на моєму сайті - http://arranger.com.ua (в розділі - ПРОПИСКИ-ІНСТРУМЕНТІВ)

Зв'язатися зі мною і домовитись ви можете за такими контактами 

Контакти...

Email: labuh@mail.lviv.ua

Tel: +380979071828

 

 

Ромастудіо, я теж поділяю думку що на порталі безкоштовних фонограм різна допомога повинна бути теж безоплатною. Прикро що не всі поділяють подібну думку. Ну в комерційних оголошеннях, то все зрозуміло, але чому на форумі пропихати свої шкурні інтереси?

А тому шо люба робота - тим більше з синтизаторами тяжка справа -

наприклад п.Ігор Гарвас або romastudio ше хтось - хай попробує в Ролику D-50 зробити хочаб 5 якісних  звуків - такі як зробили ЯПОШКИ

і хай віддасть за дякую на безплатних форумах, наприклад я 20 звуків робив 1 місять колись давно - правда шо за це я взяв 300 долярів -

бо мав трьх клієнтів - прописати ролика - зараз маю 50 звуків - при нагоді запишу демо як буде часом і виложу,

але колись я мав 5 карточок до ньго які коштували по 200 долярів - там я теж вибрав звуки -

короче кажучи - шоб знайти хочаб 20 звуків треба мільйон звуків переслухати і вибрати і накрутити тон генераторами

хтось стіко часу сидів ???? ПОПРОБУЙТЕ і за дякую віддайте - (ХАЛЯВЩИКИ)

ви навіть - фонограми якісні за дякую хочете - такого  НЕМА - НЕБУЛО - І - НЕТРЕБА

 

- безплато - якісного - нема нічого - хіба сир в мишеловці і МР3 - фонограми - от Waw- ки чомусь на форумі  недають викладати.

і хтось викладіть задармо хочаб 10 звуків якісних для D-50 може- romastudio - викладете - треба ше знати як викласти як зберегти банки на компютер - то все тре читати

я читав багато бо мені того ролика купили в 15 років

і нарешті викладіть а не намило - давайте ссилки як помагаєте безкоштовно - то всім помагайте і не між собою

 

romastudio - якшо ви шукаэте звуки - я запропонував - не підходить - шукайте далі-

за даром Ви нічого нормального не знайдете - я гарантую....

памятаю як мені колись купили ролика тай навіть до недавна я шукав по львові києві - звуки - чи стилі до самограйок

( Я КОНКРЕТНО ПРО ХОРОШІ СТИЛІ І ЗВУКИ - ЯКІСНІ) 

то мені чомусь за даром ніхто нехотів дати  яж попросив - навіть гроші пропонував - не помагало - казали читай працюй - не знаю іТП...

от я і 5 років сижу з самограйками і синтезаторами...

і до речі - п.Ігор Гарваса - запршую до себе на роботу
- помогти мені прописати хоч одну клавішу

і тоді подивимся - скілько часу він буде мав - на то шоп писати в кожній темі на форумі... певно зникне з форуму

і ше чомусь постійно  п.Ігор Гарвас- всюди залазить - чому - видно купу вільного часу має людина-

 п.Ігор Гарвас - зробіть хоч одну фонограму і викладіть безплатно - хочаб ЩОСЬ я Вам кажу - шо Ви небудете мати часу писати в кожній темі.

Вам тре роботу- ви безробітний? чи шо

я Вам пропоную за 100 долярів - напишіть фанеру маю купу роботи

запишіть - і викладіть сюди

і ше клавіші пропишите теж за 100дол - і викладете всю інфу

і ше будете встигати лазити по форумі  в кожну тему і обіжати всіх кому не ЛЕНЬ

ПРОСТО НЕПХАЙТЕ НОСА _ В КОЖНУ ТЕМУ _ ВИ АДМІНІСТРАТОР? _ ЧИ КОЛЕГА АДМІНІСТРАТОРА- ФОРУМУ????

от немають люди роботи - і сидять тіко в неті - уявіть собі скільки часу треба шоб в кожну тему шось написати - сказати - як то маєж бути правильно шо то все БЕЗКОШТОВНО - може ше жити навчите всіх  музикантів...

Я скоро теж найду час і - будемо створювати теми - кому  пан .Ігор Гарвас - надоїв

ТРЕ ПАХАТИ - А НЕПИСАТИ ПОСТІЙНО

ОСТАННІЙ РАЗ ПРОШУ п.Ігора Гарваса - НЕ ЧИТАТИ МОЇ ТЕМИ І НЕ КОМЕНТУВАТИ

- мене вже трафляє помалу....

romastudio - тоді сорі якшо знаєте - 

з часом викладу демо звуків - посто немаю зараз синтезатора - 3 місяці назад прописував хлопцям - взяв 100 дол

бо там нічого небулу крім карти - 

Я так розумію ніхто не пропонує віддавати СВОЮ роботу задурно.......

Тарас Будинкевичпрошу Вас не переходити на особисте і поводьтеся толерантноЦе моя справа де і скільки відписувати в темах форуму. В цій темі я не згадував Вашу особу, то навіщо переходити на хамську, базарну риторику. З чого ви взяли що кожен музикант повинен вміти аранжувати, записувати фонограми, займатись саунддизайном? Раз вмієте все це робити, то молодець! Мене більше цікавить живий звук, виступи, сейшени

Тарас Будинкевич - Торвувати на порталі можна тільки апаратурою (залізом) - і все. Ще раз буде щось подібне - доведеться відправити вас у бан.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти