Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » шукаю звуки для roland D-50
шукаю звуки для roland D-50

Дрогий - п.Адміністратор - Роман Метельський

Я тут зовсім невиноватий - роблю то шо всі - і пишу то шо всі пишуть

1. Шо я почитав - це - Правила форуму (зайти і прочитати всім!!!)

ну почитав добре 

 

Загальні положення:

Форум – це місце для онлайн спілкування користувачів порталу.

Правила нашого форуму не формальність і є обов’язковими до виконання всіма учасниками. Реєструючись і спілкуючись на форумі Ви підтверджуєте безумовну згоду з даними правилами і зобов’язуєтесь їх дотримуватись.

Реєстрація користувачів:

Додатково реєструватись на форумі не потрібно. Достатньо реєстрації на сайті.

Не допускається реєстрація кількох нікнеймів на одного користувача.

Створення тем і повідомлень:

Теми, що створюються повинні відповідати відповідним розділам.

Заголовки тем повинні бути короткими, але одночасно максимально відображувати суть теми. Наприклад в роділі пошуку мінусовок заголовок повинен містити Виконавця і назву пісні. Назва не повинна бути повністю ВЕЛИКИМИ буквами. Заголовки не повинні мати слів «терміново», «допоможіть» і т.д.

Перед створенням тем переконайтесь, що аналогічної теми не існує вже на форумі.

Забороняється створювати кілька аналогічних тем. Прохання створювати теми у відповідних розділах. Створені розділи типу шукаю мінусовку будуть видалятись без попереджень. Злісні порушники правил будуть банитись без попереджень і на довго.

Заборонені теми і повідомлення в яких є: нецензурна лексика, релігійні питання, питання військових, міжнаціональних конфліктів, політичні питання, образа честі і гідності інших осіб.

Також не допускається створення тем, що не відносяться до розділу. Флуд. Зловживання сленгом.

Реклама на форумі в будь-якій формі без згоди з адміністрацією категорично заборонена. -    

За порушення правил форуму виноситься попередження. Разом з третім попередженням учасник отримує бан.

Реклама на форумі в будь-якій формі без згоди з адміністрацією категорично заборонена. -  

- ту фразу я шось недуже то розумію - тобто розумію але чому тут продають свою роботу - тобто теж пропонують свою за гроші - а чому мені не можна

наприкладі тут - 

1. http://minus.lviv.ua/forum/thread/3699/                    Створення та запис аранжировок, фонограм (мінусовок) на замолення (не дорого) - ТЕМА АНАЛОГІЧНА- І РЕКЛАМА ПРОДАЖ

2. http://minus.lviv.ua/forum/thread/3270/                    Студія TVM-Records пропонує дистанційну співпрацю

3. чи тут http://minus.lviv.ua/forum/thread/3698/         Створення і запис аранжувань, фонограм (мінусовок) на замовлення (не дорого) -  ТЕМА АНАЛОГІЧНА- І РЕКЛАМА ПРОДАЖ- ШЕЙ В ІНШОМУ РОЗДІЛІ АНАЛОГ

А Я ШОСЬ ІНШЕ НАПИСАВ - ТО САМЕ - ТІКИ СКАЗАВ ДОРОГО І ЦІНУ ВКАЗАВ - ШЕ Й СВІЙ САЙТ - БО В ВАС НА ФОРУМІ НЕМА ЯК ВИКЛАСТИ ВСЮ РОБОТУ СТУДІЇ - 

ТОМУ І ВИСИЛАЮ ЛЮДЕЙ НА САЙТ БО В МЕНЕ Є  ТАМ ДЕМКИ Є - КУСОЧКИ - У ВАС НАЖАЛЬ КУСКИ ЗАКИДАТИ НЕМОЖНА - БО ВИДАЛИТЕ ВСЕ-----  УВАЖНО ПРАВИЛА Я ПОЧИТАВ 2 РАЗИ

ТОБТО ВСІМ МОЖНА А МЕНІ НІ 

ЧОМУ НЕМОЖНА - ВСІ ВСЕ РЕКЛАМУЮТЬ

ВИ НАПИСАЛИ 

Тарас Будинкевич - Торвувати на порталі можна тільки апаратурою (залізом) - і все. Ще раз буде щось подібне - доведеться відправити вас у бан.

Я ШО ТОРГУЮ УВАЖНО ГЛЯНЬТЕ ПРИКЛАДИ - ЧОМУ ВСІМ МОЖНА ПИСАТИ ПРО СВОЇ СТУДІЇ, СВОЇ РОБОТИ А МЕНІ НІ -В ЧОМУ Ж СПРАВА

ТУТ ШЕ БАГАТО ТАКОГО - ВСЕ ПРОДАЮТЬ - ВИ ЦЕ ВСЕ ЧИТАЄТЕ ЧИ   П-ГАРВАС - ТИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ ???

 

ТОДІ ВАРТО ДОПИСАТИ НОВІ ПРАВИЛА ФОРУМУ - ТИПУ ДЛЯ ТАКИХ ЯК Я...

Ромастудіо, не все так погано. Діляться і то безкоштовно, і порадами, і сісексами. Тут більше залежить від вміння звернутись. Мені неодноразово допомогали порадами люди доволі обтяжені роботою. Не пам'ятаю випадку щоб хто відмовив. Правда в мене до пошуку цих нових звуків відношення доволі специфічне. Я вважаю що музикант повинен використовувати в першу чергу те що є. Звуки і тембри в синтюку це палітра художника. Якщо нема вміння їх використати, нічого не поможе. Мені, особисто, подобається звучання будь-якого синтезатора. Кожен щось має своє. Але це стосується в першу чергу живого виконання. Звісно що при запису хочеться знаходити щось нове, незаїжджене. АЛЕ! Звуки Родеса, клавінету, чи Хамонду влаштовують всіх чомусь. Та і труби чи скрипки ніхто не "підпилює" в пошуках нового звучання. Хочу щоб мене зрозуміли вірно.

Тарас Будинкевич, прошу з повагою ставитися до учасників форуму. Зокрема до Ігоря Гарваса, який і на сайті "живе" набагато довше за вас (і багато користувачів йому вдячні за його поради в різних обговореннях), і на весіллях працює з часів, коли ви ще фальшивили фальцетом в брудних підгузках.

Те, що на сайті трапляються порушення, ще не означає, що можна робити все що спаде на думку. Не за всім вдається слідкувати, але рано чи пізно модератори доберуться до всіх. Можете допомагати в цьому вказуючи нам на порушення через функцію "Повідомити адмінстратора" або в лічку.

Сарказм на адресу адміністратора є не дуже доречним, раджу утриматись надалі від подібного.

P.S. Перш ніж будете відповідати на мій пост, зауважу, модератори також не люблять сарказму в їхню сторону, а також вони дуже злопам'ятні і жорстокі:)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти