Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Сторінка саксофоністів
Сторінка саксофоністів

Пане Боршош,знаходите старе фортеп"яно,витягуєте струни,тих пружин хватить на 100років для всіх саксофонів України.Ремкомплектів Аматі зараз не знайдете напевно,хіба в когось завалявся з часів комунізму.Можу порадити ось такийhttp://www.thomann.de/de/stoelzel_federsatz_altsaxophon.htm,дуже гарна якість,там є кларнетові,альтові,тенорові,і ще багато чого доброго є  на цьому сайті.

Дякую

Так,а якщо треба плоскі пружини і нема можливості придбати,то альтернатива виготовлення їх з пружини старого Будильника.Мені колись неможливо було підібрати пружинки до американської флейти пікколо,бо дуже тонкі,то я робив їх зі струн акустичної гітари,головне знайти діаметр,а потім шукати сталевий дріт того діаметру,врізати потрібну довжину,чуть розклепати.Але саме тяжко(як показує досвід)витягнути куски які залишаються в стойці.Для цього використовуйте шило,голку,маленький молоток,плоскогубці і т.д.

Удачі.

Вітаю всіх форумчан! Допоможіть будь ласка оприділитись з вибором альт саксофону. Розглядаю такі моделі як Yamaha YES-23, Conn 24M та Selmer Bundy II. Наскільки я знаю, це саксофони не китайські. Можливості їх послухати я не мав, тому прошу допомоги у тих, хто грав на цих інструментах. Мене цікавить: механіка, якість лаку, звуковидобуття, якість металу і все інше про що я ще не знаю. Скажу відверто, на саксофоні я ніколи грав (бо сам клавішник), але маю дуже велике бажання і терпіння)) навчитись.

Всі інструменти,які Ви назвали одного класу-учнівські,чи студентські.Добротно зроблені.Метал,лак,звуковидобуття-все в нормі.По строю можна розставити їх так: Ямаха-Банді-Кон.По ергономіці,тобто по зручності пальцовки,те ж саме.А взагалі Ямаха,рахуються самими стройними саксофонами,Кон в цьому плані відстає.Можу сказати,що Банді набагато краще строїть ніж Кон,принаймі серед тих десяти інструментів,що я пробував.Самий не стройний інструмент який потрапив мені до рук,то був Buffet Evette Shaeffer,можете мати це наувазі при покупці.По звуку ці інструменти всі різні,тут треба самому слухати і вибирати на свій смак.Ну і саме головне ціна:Ямаха-550-600$,Банді і Кон приблизно одинаково 400-450$,це все б/в.Не кидайтесь на нове, яке гарно блищить,як правило то все Китай , в кращому разі Тайвань,а Китай довго блищати не може,просто така специфіка виробів з цієї країни.Можете зробити так:-вирізати три папірці,написати на них цих три інструменти,закрити очі,перетасувати і витягнути своє щастя.Моя ж особиста думка-Ямаха-Банді-Кон.І ще одна порада-купляти в присутності спеціаліста.До речі не поганий інструмент можна купити на цьому сайті,тільки не спішити.

Все вірно.Згожусь з Oleh,

але від себе добавлю : 1.Бюджет дещо різниться приблизно 200 доларів(між Ямахою та америкосами)

                                            2.Все-таки по строю та по механіці ямаха  вище

                                            3.Звук мені учнівських ямах не подобається,тут думаю Конн кращий,хоча -кому- що довподоби....

  В загальному досить пристойні інструменти для початківця.Два мої учні мають Конн 20 і Армстронг -таке враження що на одному заводі виготовлені,тільки штамп фірми інший.

Якщо є вибір ,то все залежить від грошей які ви готові заплатити,стан окремо кожного інструменту,та вподобання Ваше.

Дуже вдячний за поради.

Саксофон альт Vito(Japan). хто порівнював його з Yamaha 23, чи є між ними різниця у звучанні?

 

звучання   двох  учнівських 23іх  Ямах не завжди одинакове.Віто -це те саме що ямаха 23я.Правда,ціна віто має бути дещо дешевша.

Дякую за відповідь. Питаюся тому що хочу купити собі альт в районі 500$, думав брати ямаху,кон,або банді,а тут на сайті побачив віто,а про їх фірму я нічого незнаю.Може хтось порадить що краще за такі гроші взяти, наперед вдячний.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти