Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Сторінка саксофоністів
Сторінка саксофоністів

Доброго дня, шановні саксофоністи ! Хто ще не придбав або має в намірі поміняти інструмент на щось краще, є в наявності і під замовлення хороші добротні (не Китай і т.п.) варіанти інструментів, від студентських і до проф. Аксесуари до саксів, мікрофони і т.п. також. 

Подушки до альта і тенора є?

Друзі, є хороші саксофони (4 альти і один тенор), інструменти всі граючі після профілактики в гарному стані, ціни адекватні.

Альти: Selmer Bundy, Selmer Bundy II, Conn 18M, Vito Japan (Jamaha 23), всі в твердих кейсах, з мундштуками в комплекті.

Тенор - Couesnon & Cie Paris - вінтажний інструмент з неймовірним тембром, без мундштука.

І проф. радіосистема Shure GLXD з мікрофоном - прищепкою Beta 98H, майже нова.

Кого цікавить, пишіть в приват або 0505813017, 0977313343.

Дякую

Найбільший вибір саксофонів та інструментів в Україні.Юра0965468402.

https://vk.com/public122112096

Саксофонів та інструментів?))

Привіт.

Хлопці, мені терміново потрібен мундштук до альт саксофона(BS) Оскільки я не професійний музикант.  і на халтурах багато не заробляю)) та й перспектив не видно, то я свій вибір зробив на такі моделі як Ріко Рояль В -5 (крафтоніт) або Ріко М-5 (металіт) Я прекрасно розумію, що в такій ціновій категорії не врто очікувати чудес від мундштука, але мене більше цікавить м*яке бархатне звучання + легкість виконання стоккато щоб можна було зіграти молдавську польку))

Знайомі музиканти обіцяли що попитають в штатах за Меєр М-5...але . по-перше, на це піде багато часу, а по-друге, не факт , що я собі зможу дозволоити придбати такй мунд. навіть якщо це б/у

Буду вдячний за будь-які рекомендації.

в такій ціновій категорії не врто очікувати чудес від мундштука, але мене більше цікавить м*яке бархатне звучання + легкість виконання стоккато

А що ще очікують від мундштука, крім якісного звучання і зручності користування? і платять за це немалі гроші? 

Добрий вечір.

Привезли мені з Парижів) мунд. Сельмер С80 дабл. стар. Якраз самий оптимальний для мене варіант. Підходить і для повільних речей, і для польок з фокстротами. А для маршів буду брати рідний металічнийВS ...шоб було чути на друг село)))

Підкажіть будь-ласка де в Україні посріблюють саксофони?

Слава Україні!Колеги,можливо хто має досвід роботи на jbl eon one compact?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти