Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Сторінка саксофоністів
Сторінка саксофоністів

Я думаю,що Вашому колєзі варто самому оприділитись чого йому потрібно від інструменту.В цій ціновій категорії є з чого вибирати,але нового фірмового за такі гроші в магазині не купить,друга справа б,у.

Тут вище було багато обговорено,нехай читає,або пробує що йому подобається.

Я б звичайно купляв би американця,або ямаху,(на 62 я граю),хоча можна попасти на "підамериканця" і "підямаху".Дуже важливо,якщо нерозуміється щоб послухав порад компетентних людей відносно різних  інструментів.

Доброго вечора. Чи є тут музики, що на слух навчились грати на саксі? Якщо так, то підскажіть з якого почати?
поділіться досвідом...

Я рахую,що питання не по темі.Створіть окрему тему ,де буде окремий розділ -"музики слухачі" ,для прикладу.Мені здається це буде Вам -те що треба.

з якого почати ?-що маєте на увазі?

та звичайно, що саксофона
Може все ж таки знайдеться людина,яка розкаже як то навчитить по слуху.

Marian. Перша відповідь.Якщо є хоч базові знання по музиці, то на певно можна. Друга - якщо маєте абсолютний слух. Я знаю музикантів які самі навчились грати на саксофоні ( хоч по фаху  народники) і досить  пристойно володіють інструментом, але муз освіту все таки мали ( муз.школа, кульок, інст. культури). 

Шукайте відео, аудіо уроки - може це Вам поможе.

дякую за відповідь

Всім доброго здоров"я! Завтра їду на Інтайм забирати саксофон(дякую за ваші поради), тепер знову проблема, бо викладач у відпустці, а ще один колєга саксофоніст, який мав перевірити інструмент десь зник. Що я можу сам перевірити, крім зовнішнього вигляду?

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти