Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Корг
Корг

Ого! я тільки сказав що ямаха надійніша за корга як тут вже почались суперечки про професіональність.)))))))))))

Колеги! Не хтів нікого образити! Всіх поважаю і кожен має свою думку що до професійності! Можна сперечатися до "судного дня" ! Я висказав свою позицію! І ще раз кажу - "на рахунок Сєрого" - він ще недавно купив дорогу акустку - доробляємо зараз оркестровку там де вона звучить, якщо замовник дась згоду - виставлю на сайт послухаємо разом і оцінимо! Але до чого то я... А до того що на весіллі він використовує одну гіару аж нія не три, і весілля ми граємо з ПЕашки, хоча замовили собі з ЕБЕЮ Ямаху Мотіф Рек, Роланд Фантом Рек - і звичайно я на весілля не буду таскати з собою того начиння!  В мене побутує така думка що до професійного використання...  Може вона хибна - не сперечаюся... Може все прийде з віком... 

pete fedyshyn - різницю я слава Богу чую! (бо є вуха) Як що мені адресоване )))))) 

sergejkushnir - Ви будь ласка уважніше читайте постибо Ви як "Пилип з конопель"! - Флуд і флуд! Читайте правила форуму і поважайте своїх колег! Даю Вам попередження!

Бедзю, все вірно! Але тут є маленький нюанс. Коли хто каже що: такий-то інструмент (обладнання) мені подобається, що він мене влаштовує, це одне. А от коли хто стверджує, що такого-то інструменту (обладнаннявистачає для гри на весіллі/кабаку, це вже інше. Якби я виклав райдер з яким ми поїдем в суботу грати на весілля, то боюсь мене багато хто б не зрозумів. Але це справа нашого колективу і ми нікому не нав'язуємо таке бачення до роботи. Справа кожного самому вирішувати на чому грати і працювати.

Та звісно що так! Абсолютно! Не буду сперечатися - цілковито згоден з Вами!

п.Бедзю! Допис мій адресований не до Вас, а "для тих хто не чує різниці", той хто різницю чує, той не сперечається про очевидні речі.....

А можна Ігор дізнатись який у Вас сетап. Дуже цікаво порівняти і дізнатись на чому люди працюють

Володимир, відпишу в приват сьогодні ввечері після репетиції. В мене на сторінці в "Однокласниках" є фотосесія з однієї імпрези. Правда там не все зафіксовано з інструментів і обладнання.

Скажіть будь-ласка чи варто міняти ROLAND GW8 на KORG PA60?

 http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/3317/

Якщо порівнювати цих два інструменти,  то в роланді краща клавіатура, пружинкова, в когрові вона як в ПСРках, в роланді немає робочого фону, кращий дизайн( для мене це важливо), за звук нічого не пишу бо одному подобається одне другому інше (мені краще роланд), але якщо вже  міняти на корг то точно що не на ПА60, а краще продати свого роланда, докласти ще грошей  і купити ПА600, якби у мене була така можливість яб так зробив.

""в роланді краща клавіатура, пружинкова, в когрові вона як в ПСРках"" - розсмішило, особливо про "пружинки".  ""в роланді немає робочого фону"" - у 60-го, повірте, ніякого фону не має, можливо Ви слухали бракований інструмент. А ось про 600-й - згоден на 100%. Краще докласти і купити новий інструмент з новими можливостями.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти