Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Корг
Корг

п.Бедзю! Ви неуважно прочитали мій допис. Я написав, що професійно можна ВДОМА робити аранжування, озвучувати ролики і т.д  І завсім інша справа - публічні виступи (концерти і т.д).  Слово "професійний" походить

від слова "професія" синонім "фах", "фахівець".  І якщо Ви заробляєте на життя музикою, то Ви -"професіонал", хороший чи поганий, добре заробляєте чи мало то вже інше питання. А інструменти професійні -

призначені для професіоналів, і зроблені, і коштують вони відповідноМузика на весіллі, в клубі чи на вечірці - це публічний виступ, це теж концерт. В Європі чи Америці це коштує мінімум 10 000 дол за день, (Не під

комп, звичайно, а на живо). На самограйках, там звичайно теж грають  в кабаках але ,(те що я бачив ) топові самограї  РА*х про або Тайрос, і як правило друга клавіша професійна сценічна. Звичайно у нас таких грошей

не заробляютьосновному), але дискусія про ПРИЗНАЧЕННЯ інструменту, а призначення самограйок середнього цінового діапазону НЕ ДЛЯ ПУБЛІЧНИХ ВИСТУПІВ.

Погоджуюсь з попереднім оратором. До речі в Корга професійні інструменти розміщені в рубриці "Робочі станції". А ті інструменти про які ми говоримо в рубриці ""Аранжувальники". (http://www.korgmusic.ru/ ) Так, про PA-50 написано:

Профессиональный автоаранжировщика

Превосходный звук и оперативный контроль

Основанное на системе  синтеза, заимствованной у рабочих  станций серии TRITON, звучание Pa50SD поистине великолепно!  

 

Ба, там і про звук написано:

Превосходный звук и оперативный контроль

Основанное на системе  синтеза, заимствованной у рабочих  станций серии TRITON, звучание Pa50SD поистине великолепно 

От чи тільки хто порівнював їх звучання? Маю велику підозру що більшість користувачів інтерактивних синтезаторів і близько не чули вживу професійні інструменти. Боронь боже, я нікого не хочу ні образити, ні принизити. Це наша велика музична біда. А на рахунок цін... Інструменти добрі завжди коштували. Гітара Фендер в 70-80-х роках крштувала 5000руб. І знаєте, їх купляли і грали на них весілля (200-500руб. на весь ВІА). А зараз, щоб придбатипограти пів сезону весілля і маєш. Але ж ні, купують за 100-300$ китайок, бо вони схожі "один в один" на справжні інструменти. (А ось напарник Бедзя - Сергій Гапшій має і Стратокастер  і Гібсон, бо хоче мати справжній звук). Але є й безліч аматорів які розрізняють добрий звук і купують професійні інструменти для занять музикою вдома. І за кордоном, і в нас. Так що я так бачу це питання. Трохи шукав, але за браком часу не знайшов. То ж таке питання: де виготовляють PA-800 i PA 1x-pro?

Потрібно враховувати що в коргах серії Па джостік, який крутиться по колу, вверх,вниз,вбік, куди хочеш, відповідно ймовірність в нього зламатись  набагато більша.

У Ямах. в даній ціновій категорії стоять кольца, які крутяться вверх або вниз. Нехай Яма зробить джостікі, тоді побачим!!!

Звучання я порівнював і багато. І хоча зараз для мене музика хобі, бо заробляю іншим, а граємо для себе і друзів на живо (колись грали по весіллях на живо(з 1989 по 1998р). Але приємно коли звучить. То я

перепробував багато інструментів. Хотів хороший самограй щоб на всі випадки..... та якось послухав у товариша мотіф ес-сподобалось. Подивився на сайті ямахи є модель МО6, по звуку ніби те саме, але без

сиквенсора і тому дешевше. Панове! не вірте! Не буває   дешевше і ТАКЕ САМЕ, програми ніби ті ж і так само називаються, але звучать не так. Навіть клавіатура (механіка) гірша. Хоча це робоча станція. Наразі

зупинився на РА1х pro (Італія),  по звуку на рівні Tритона+непоганий  самограй+всеїдний семплер.  Звучання не порівняти з РА50-80-500-800 бо то все я пробував і порівнював, але...... якщо порівняти звучання по плотності в 

"живому" міксі з тим же D-50, то Корг рядом не стоїть, хоча Корг я брав до кризи за 3000, а Роланд за 500. Звучання стареньких Роландів з платами розширення JV, також  краще за РА1х.  (Я про якість звуку а не про

кількість наворотів. Я б купив Роланд ХР30 в хорошому стані )    І це при тому що РА1х pro це - ТОПОВА модель аранжувальних станцій. А порівнювати звучання з бюджетними моделями - це просто некоректно.

Ну а для тих, хто не чує різниці - старий анекдот-Офіціанте, це кава чи помиї?  -А ви на смак не відчуваєте? - Ні!  - Тоді яка Вам різниця?!!!!

Потрібно враховувати що в коргах серії Па джостік, який крутиться по колу, вверх,вниз,вбік, куди хочеш, відповідно ймовірність в нього зламатись  набагато більша. У Ямах. в даній ціновій категорії стоять кольца, які крутяться вверх або вниз. Нехай Яма зробить джостікі, тоді побачим!!!

То серйозний текст чи такий прикол? Згідно такої логіки можна стверджувати, що гусениця є кращою від колеса. Zh_serhij, ви розбирали той нещасний джойстик? Як можна стверджувати, що надійність джойстика як системи з двох девайсів є меншою, аніж сумарна надійність 2-х колес? До вашого відома: в Алесісах, які теж є "колесними", ламається пружина, які вертає колесо пітча в центр....

 

Удачі!!!!!

І в "Тритонах" джойстик, і в "Трініті". Але я щось не чув щоб в них виникали проблеми з ним.

Вже зробили!!! YAMAHA PSR-A2000.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти