Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Корг
Корг

Щоб робити висновки щодо  ВИРОБНИКАнедостатньо історії ОКРЕМОГО інструменту..... в мене РА1х pro 2004 року випуску , ніяких нарікань......маса людей мають РА-50-60-80-500-800 і теж не нарікають на надійність, а поламати можна любе....

Все залежить від умов експлуатації. Якщо у вас інструмент стоїть для виду, а звучить МР3-ка з компа, то такий інструмент простоїть і 50 років. А якщо ви настоящий клавішник і граєте на ньому ПОСТІЙНО - то як і люба інша техніка він зношується, старіє і потребує профілактики.

Ці інструменти розраховані виробниками для домашніх занять музикою. Це не є професійні інструменти. Тому і відповідні проблеми в експлуатації. Якщо їх будуть виготовляти добротно, як це роблять з професійними синтезаторами, то ціна буде значно-значно більша.

Ігор Гарвас відповів правильно. Корги це домашні інструменти, вони потребують дуже обережного користування і при чому не частого.

Ямаха зроблена для щоденної гри, тому вона більш надійна механічно та практично без зайвих понтів, типу сенсорів і джойстиків.

При відносно нормальному користуванні вони витримують до 8-10 років постійної експлуатації. Тільки резинки міняй. раз в 4 роки

Для домашнього використання зроблені не корги, а ВСІ самограйки цього класунормальний знос це одне і заміна резинок- нормально, в професійних інструментах теж є "сенсори і джойстики", але вони іншого рівня, Ви порівнювали, наприклад як зроблена клавіша в професійного інструмента і в самограйки нетопових моделей? Які пружини стоять на клавішах, яка конструкція корпусів, шин ? А я порівнював. Різниця такаж як між справжнім автоматом та іграшковим......

Ну якщо 3000 тис. Долярів не гроші-то скажіть який самограй має бути в ціні,який би не ломався? Маю на увазі аналог па800. На скільки я знаю-в інтернеті пишуть KORG pa800-професійна робоча станція. І ще я зрозумів, що не можливо переконати людей, які не стикалися з ремонтами фірми корг... Одним словом-передзвоніть в сервісний центр,вам там скажуть хто перший рулює по ремонтах....

Пане Ігор! Дозволю собі з Вами не погодитися " Ці інструменти розраховані виробниками для домашніх занять музикою"  ... ???   Ну як поясніть інструмент для хати може коштувати від 1000 уо до 3000 уо!  Це смішно!

Тай виробник позиціонує його як "Прфесиональная аранжировочная рабочая станция, 61 клавиша, полифония 62 голоса, 660 программ..." і тд ... ( Я про па 50) Я вже мовчу про моделі старші такі як РА 1 х і тд . Для хати для дітей є зовсім другий клас інструментів такі як PSR - R 200 - 300, PSR E 323 - 423(для прикладу)  ТАм ціна відповідна і задачі для інструменту відповідні! Як на мене я би не казав слово "професійний " і т. д.   Бо для кожного інструменту є своє амплуа! Для когось воно професійне для когось іграшкове... Дуже вже, розмите це поняттяпрофесійний інструмент..."   Інстремнт який коштує 3000 у о  ??? Не хай і самограй - просто він спроектований для конкретно поставлених задач і виконнання своїх цілей!   http://www.youtube.com/watch?v=lqYYg8sFve8&feature=related - ну дуже вже професійно чи не так ? )))))) Самогрй )))))

Не подумайте,  Упаси Боже я не вихваляю своєї ПЕашки - просто вона мені підходть (наразі) для виконааня моїх потреб...  ))))

sergejkushnir -  Я так зрозумів щу Вас Ямаха... )))))))))))))))))))))))))   " Ямаха зроблена для щоденної гри" Ну Ви гуморист! )) А корг напевне тіко по вихідних

В мне один хороший знайомий Назар Папіж - користувався ПЕ ашкою 50 з 2005 року, продав - зара користується нею теж мій друг Льолік Домазар (може хто знає ), і ніяких нарікань ...  вже 6 років! І ці люди користуюються - не меблюють!

А хто сказав, що не можна абсолютно професійно на тій "Профессиональной аранжировочной......" робити аранжування для реклами, озвучки відероликів і т. д. особливо на топових, або як писали

"старших" моделях . Питання в тому що це не є концертні інструменти для публічних виступів. Хтось колись бачив десь на концерті такий інструмент ? Може використовуватись в рази дешевший

двадцятирічний Корг М1 чи Роланд Д50, але ніколи самограйка класу РА-50-60-80, чи інші АРАНЖИРОВОЧНИЄ станції. Безглуздо нарікати що БМВ Х5 погано їде по бездоріжжю, бо то не джип.

Треба просто використовувати речі за прямим призначенням

Питання стояло чи це Професійний чи домашній - про концерти мова не йшла!  Та й напевне є ще різний рівень концертів.. ? Чи не так ?? Ви напевне прочитали мій допис, але неуважно - бо я там  так і написав:  що "поняття професійності "розмите" і для кождого з цих інструментів є своє АМПЛУА..."

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти