Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » корг
корг

вiдгукi про корг пa 80 чи вaрто його брaти

Трошки завуальовано...   Для яких цілей варто ???  В порівняні з чим (якими інструментами) варто ???  Варто брати і 330 ПСРКУ )))   Конкретніше будь - ласка!

 

Подивіться тут http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=116589

щo крутiшe корг пa 50 чи ямaхa пср 2000

Друже Петя, ви назвали клавіші, які знаходяться у різному ціновому діапазоні, тому порівняння не може бути корректним. Якщо рівняти з ямахою пср2000 то тільки корг па500 або па800.

крутіше хіба яйця

А помоєму то вже навіть  весело.....)))))))))))

Юзав на днях довго Па 500 .... Так і не поняв чим він кращий за 50 -ку ....   Хіба тим що має сенсорний дисплей - який мене почав нервувати з першої хвилини....    Як на мене я би в житі не поміняв 50 - на 500 - "шило на мило"....  Як що вже брати серія ПА то я думаю тре стартувати з ПА 1 Х про..   То все 50, 60, 500, як на мене абсолютно "однотипні інструменти" ...

допоможiть знaйти стилi до пср 2000 вaльс полькa дiско

Нема чого порівнювати РА50 з РА500. Це зовсім різні інструменти і між ними по перше - 8 років різниці. У 500-му набагато більше звуків, стилів, більша оперативність у роботі. Хоча якість зборки у обох бажає кращого(Китай).

Ну і які ж в нього такі "нові" звуки ??? Стилі ??? Потрібні для роботи ???   Все і так приходиться або пропсувати самому або переробляти! Звичайно що може і на пару стилів і звуків більше, але для роботи воно вам помогло то "більше" )))))) ???  Оперативність справа звички! Я довго плутався управлінню ритм машини, (брейки збивки і тд ) - Ще раз кажу це діло звички і як на мене за 8 років ???!!!!  То там дуже мало змін...  

 

 PS.  Смішно стає мені коли з тим "більше ", підходять до мене люди і просять: "Бодя скинь стилі потрібні для роботи"!!! 

http://www.videomax.ru/forum/forum_posts.asp?TID=28471&title=korg-pa800  - Мені сподобалося як тут написано ))))))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти