Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » корг
корг

Я дуже не  згідний з такою  думкою   пане  Бедзю   ви  дещо  пропустили   в  ПА-500  почнемо  з того  що в ПА-500 є  один  набір  ударних  якого  у  ПА-50  немає. Також  внутрішня  начинка   процесор , генератор  звуку, АЦП  у  нього   набагато  крутіша  від  ПА-50   тому  і  він  не  дає  робочого  шуму  на  відміну  від  ПА-50  і   таких  плюсів   у  ньому  є  багато.

Можливо! Не буду сперечатися.. Для студіїї це великий плюс! То що ви кажете про Аналого цифровий....   

Кількість звуків і стилів це надто відносно. Вони можуть буди дуже подібні і різниця буде ледь-ледь помітна. Не в кількості щастя, а в різноманітності і різниці між собою. Клацаєш нераз сотні звуків, чи стилів, а воно одне і те ж. Теза про робочий шум взагалі розсмішила. Старі синтюки шумлять взагалі немилосердно, але ними й надалі користуються музиканти цілого світу.

PA 50 дійсно фонить !!!  Хай там шо кажуть,але і я слухав і порівнював з PA 500. Пробували три або чотири pa 50 ,і всі фоніли.На рахунок PA500 , не буду нічого говорити,але дійсно видача звуку на апарат чистіша(хоча ні той, ні інший інструмент ,не подобається синтетикою).
 

 Пане Ігор.... Я з Вами у всьому повністю згоден - але той шум заважає при роботі в студїїЯкщо в лайф роботі то дісно насмішка...   Але я все таки думаю 50 на 500 - шило на мило)))))

Доброго дня... Люди, порадьте шо ліпше взяти: б/у korg pa 2x, чи новий pa 600 або вже до 700 тягнути. Завдання - робота в студії,десь колись халтура,може.... Бо для халтури маю pa 80. Порівняти не маю змоги...  В інтернеті слухав ,то більше схиляюсь до 2х....

Продайте па-80 і купіть собі па-3х,  Це супер варіант і на халтурки і в студію,

600 обходьте боком... згоден, па3х це буде добра альтернатива 80 ці

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти