Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ЯКА САМОГРАЙКА КРУТIШЕ?
ЯКА САМОГРАЙКА КРУТIШЕ?

>>Що до Оазіса, то він там міксує та викручує зарання прописані лупи та петлі, ось і вся гра, то вже більше ді-джей аніж музикант.

Ні, там все і простіше, і складніше водночас. Технологія KARMA - не є самограйкою в буквальному розумінні. Це вже ближче до генератора музичних фраз. Залежно від заданих параметрів вони можуть бути несхожі навіть двома тактами.

Детально можна почитати тут: http://www.muzoborudovanie.ru/equip/studio/synth/karma/karma.php

На відео - сам Steven Kay - розробник, програміст, музикант.

Korg Oasis далеко не самограйка . Халтури в "живу" грати  на ньому не зовсім зручно ,скоріше навпаки-зовсім не зручно

...то ! ёжику зрозум!ло, що не самограйка...але ГРАЭ то воно САМО!!!...хочь ! з допомогою ус!яких алгоритм!в ! математично! ф!лософ!!.....тепер ми п!д!йшли до нобук!в та мр3 програвач!в...так! ж само САМОГРАЙК!...)))))...а на ТАЙРОС! хочь !нколи треба попрацювати двома руками та мозгами.......до реч! , хтось може викласти достойну (не афроаз!атську) демку чи в!део КОРГра2-3Х?...я з ночно! зм!ни...голова вже не варить........дуже вс!м вдячний ОК...

 Ростиславе, я то знаю, просто описав той процес простими словами.

Олег, якщо ти вже маєш гроші та думаєш що купити, то їдь у музичний магазин і пробуй там ці інструменти хоч цілий день, а хоч і два. Бо за таку покупку продавці у магазині будуть згодні тебе терпіти цілий тиждень, аби ти лиш у них купив!

Бо за таку покупку продавці у магазині будуть згодні тебе терпіти цілий тиждень, аби ти лиш у них купив!

 

     І все-таки панове Ketron Audia понад усе, а все решта випадає в осад! Я в Берліні у SONY-CENTER як дорвався до нього (а він саме тільки там з'явився) як дитя до цицьки,то не годен був відірватися. Чоловік правду каже, що демо виставлені до нього в You Tube враження не справляють, але з того моменту, як сідаєш за нього, всі решта самограї перестають існувати!!! І звуки, і інтерфейс... одним словом АМЕРИКАНЕЦЬ з великої літери! Всі японські "коржики", "ямаги", "рулянди" після кетрона здаються китайськими забавками!!!(сам усе життя граю на ямахах) Якщо дозволяє бюджет - не вагайтеся! Беріть кетрона,   це не просто самграйка, це одна з найкращих робоча станція - повірте піаністу...
PS. Правда з погляду на ціну, невідомо коли ви його "відіб'єте". Щоб було дешевше раджу шукати вихід і купувати його в Штатах. Я свого Souncraft  Gig-Rac100ST купував там-вийшло дешевше на 400$ аніж у "Коморі" !!!

(...кх-кхм...)

Кетрони - італійці :) ...

Та ні Ростиславе, Кетрони Уругвайці,, розробка племені Тумба-Юмба. Вибачте за флуд, не втримався.

Дозвольте докласти і свої 5 копійок клавішнику з 25-річним стажем. Я за цей час грав на дуже багатьох інструментах різних фірм, зараз працюю на РА800. Сам прописав стилі польок і чардашів - все інше там є. Звуки  - перфект. Дам відповідь на запитання - яка самограйка крутіша. Клавішник по-перше повинен уміти ГРАТИ і по-друге - розбиратися у своєму інструменті хоча б на 80%.Якщо цього нема - не допоможе ні Ketron, ні Kronos,ні Tyros4. Дзвоніть - 0506722907 - безкоштовні консультації по Коргам серії РА.

э такий Korg PA 3 x...що за диво?...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти