Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ЯКА САМОГРАЙКА КРУТIШЕ?
ЯКА САМОГРАЙКА КРУТIШЕ?

Богдане, так тема спонукає до флуду!Уявіть топік на форумі автомобілістів: "Вирішив прибати авто. Лише не знаю що вибрати - BMW, Audi, Toyota чи Ланос?"

Ланос рулить шо нє?????????????))))) сам флуджу сорі , але признаюсь самого колись мучило питання яка йоніка крутіша)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

!гор Гарвас...то так можно ! вдома сид!ти ! грати двома руками...але на халтури щас не дуже часто повноц!нн! команди зовуть...криза)))...я в ц!й тем! саме маю на уваз! адаптован! стил! йониц!...а також наявн!сть мр3...а також можлив!сть писати сво! фанери...(колись писав на KORG M1....дуже подобалось...)...топто хочу усе в одному фпакон!)))))))...з повагою до вс!х  !!!!!!...

!гор Гарвас...добре розбираэшся у авто!!!...то вперед до сайту автомоб!л!ст!в...чи може пройдемся щэ по йоницям?

 KETRON SD-1 на даний момент кращий  ... мені багато раз москвичі пропонували на обмін свої тайруси, ROLAND G-70 ,  FANTOM, KORG M-3 (з їхньою доплатою)

Олег Король, в неті писано-переписано на подібні неконкретні теми неміряно топіків. Ну коли Ви хочете щоб Вам індивідуально розказали всоте, що вибір інструменту це індивідуальна справа, то нічого не маю проти. А на рахунок репліки що не кличуть живі склади, то згідний. Бо й нема кого. Ті хто вмів, відійшли від музики, полишались або відверті караокєри, або "три пальці лівої руки і мельодію правою". А на питання "ЯКА САМОГРАЙКА КРУТІШЕ?" і формулювання - гарна самограйка крім флуду нічого на думку не спадає.  Олег, а Вам відомі значення термінів тролль і троллінг? P,S. Був трохи спантеличений відвідавши Ваш профіль. Судячи по фото, давно вже не 20 рочків, а по формулюванні питання цього й не скажеш. Нічого особистого, Олег. Яке питання, такі і відповіді.

!горе Гарвас...!з задоволенням пограв би з Вами двома руками)))...все так...молодь не дуже охоче бере в руки !нструмент...у нашому м!ст! нав!ть пристойних гитарист!в немаэ,кр!м 57-р!чного Капи...ус! раптом стали "сп!ваками" п!д караокэ)))...але до наш!х "баран!в")))....на жаль,я рок!в понад 10 не працюю по кабаках ...трохи випав... але маю плани... тому ! запропонував цю тему ...то назв!ть хоча б один гамазин,де виставлен! ус! модел! - в!д пеесес!в до тайрос!в,щоб я мав !х !нд!в!дуально покрутити...у мене грошей не вистачить мотатися по вс!й кра!н! шукати окрем! модел!...тут мен! пропонують KETRON,але я не вражений в!д нього...судячи по демках...! демки мене ц!кавять не афроаз!атськ!,а наш!...топто власник!в клав!ш...чому н!хто не пише про PSR S910,KORG pa800?.........до реч!,пане !горе,яка у Вас модель?...з повагою ОК..

...тут хтось виставляв своэ в!део PSR s 910...але я на жаль втратив його..(((...в!дгукн!ться будь ласка !!!...

...подивився в тирнет! майже вс! демки моделэй КОРГ!в PA....стил! у вс!х однаков!...що за чорт!вня??????....

http://minus.lviv.ua/minus/user/rf2003/

Все, крім "Крапелька дитинства" - Ketron X1/XD9

http://www.musicforums.ru/klavishnik/browse_thread.php?bn=mfor_klavishnik&thread=1214480381&cpag=7

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти