Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ЯКА САМОГРАЙКА КРУТIШЕ?
ЯКА САМОГРАЙКА КРУТIШЕ?

Роман Співак >> Стосовно звуків, то також їх потрібно вміти "крутити" по свому"

Романе на мою думку, якщо звук г...о, то шо би ти з ним не робив, якби ти ним крутів вертів то всеодно не вийде, можна частково "зменшити сморід того г...а" )))

В професійних клавішах і звук має бути відповідний.

P.S. Якшо вже всі порівнюють синти з машинами то і я не буду байдужим...

ЦЕ ТЕ САМЕ ЩО КУПИТИ ДЕВЯТКУ, І  НАСТАВЛЯТИ ТУДА НАВОРОТИ (Тільки з синтезаторами така штука безоплатна)

Користувач Богдан Нестор отримує попередження за нецензурні висловлювання...

Що до ямахи, то не сперечаюсь, у неї завжди синтетичні звуки будуть  будуть "попахувати", але крутіння ручок, саме осмислене крутіння ручок може той запах зменшити. Що до роланда та корга, то у них звуки "пресети" заводські завжди були достойні, проте я мав на увазі що ні в одному самограї немає звука трембіти, цимбал, бубна та інших наших інструментів, потипу тромбона з під"їздами на першу долю. Отож, якщо у кляпі відсутні такі інструменти, то і стилів Українських у ній не буде. 

От що цікаво, то ніхто ніколи не говорить про звуки клавішних в клавішному інструменті. Все цікавить які де дудки, гітари, барабани, саксофони, ба навіть трембіти і цимбали мали б ще бути. Весь світ йде до повернення до акустичних інструментів, а українці шукають "щастя" в семплах і "супер-лабі"-автоакомпонементі. Виростає вже ціле покоління яке не чуло в живу звуку електрогітари, барабанів, Хамонд органу, Родес піано, Хонер клавінету. Скоро наше місце буде поряд з тубільцями з їхніми бубнами і дудочками.

п. Гарвас, синтетика, як то кажуть зручна, але шкідлива для здоров"я. Я певен що мода на пластмассу пройде і знову на теренах Неньки-України запанує живяк, і знову буде Хамонд, Хохнер, Сельмер та Блесінг, ну і Кінг,Фендеряка з Гіпсонякою та блюзовим Епіфоном, аби лиш не Рміф та Урал. А поки фінансово незручно, тому доводиться крутити ручки осицилятора, усілякі там декаї та велосіті, разом з афтертачами та іншою заразою. Благо, що я працюю у РБК, час від часу ми влаштовуємо сейшени, а також для привітань різних тузів збираємося у ВІА з десяти-п"ятнадцяти чоловік.

Роман, а я і не Вас мав на увазі. Деколи заводить в ступор спілкування з молодшими. Пояснити що Мінімугу нафіг не потрібно ні міді, ні стерео деколи важко. Бо в людей нема уявлення про фізмод і все решту. І коли пишуть: продаю синтезатор PSR-*** ціною півтора тисячі грн, то хочеться спитати: а що тоді Юпітер-8? Як назвати? Цікаво б мені було подивитися на реакцію декого при прослуховуванні "коробочок", скажімо Roland JV-1010 або Kurzweil ME-1. Перше питання було б мабудь: "А які тут є стилі?". P.S. Про фінансову доцільність важкувати говорити. Як клавішник, я вже ніколи не викладу і 1000$ за самограйку, бо знаю що ці гроші можна купити справжні інструменти. До звучання яких будь-якій самограйці безнадійно далеко.

...ось,нарешт!,при!хали до пол!тики......ран!ше у кожному шахтарському посёлку , у кожному клуб! , на кожн!й шахт! був ВИА...усе геть розваляли...на цеглу б/у...займатися н!де...молодь не йде в когорту лабух!в...а людин!,наприклад мен!,потр!бен барабанщ!к,потр!бен звук г!тари,потр!бен саксофон!ст ,трубач ! бас-г!тарист...щэ потр!бен акордеон!ст , щоб ! на соп!лц! мав грати...! скрипаль...! "к!слотних" звучань треба...! парочку бек-вокал!ст!в не пом!шало б...а де !х взяти?????...ось тут ! подосп!ли японц!...!!!!!!!...бери ус!х за 2-3 штуки бакс!в !!!...! починаэш перебирати , як живих  людей ...хто як граэ ! у кого яка осв!та...ось дв! демки...два вальсочки...1...http://www.youtube.com/watch?v=sSjoQipyg4E&feature=related  ....2....http://www.youtube.com/watch?v=_U36vZJFIuY&feature=related  ....т!льки на одн!эй демц! чувак майже не торкаэться клав!ш...отже - ЯКА САМОГРАЙКА КРУТIШЕ???

Korg Oasis далеко не самограйка . Халтури в "живу" грати  на ньому не зовсім зручно ,скоріше навпаки-зовсім не зручно.Тай вага в нього далеко не халтурна,40 кг.І ціна під 7000 у.о.

Та де, Оазис вже можна взяти вдвічі дешевше. І ще буде дешевшати із масовою появою Кроноса...

Що до Оазіса, то він там міксує та викручує зарання прописані лупи та петлі, ось і вся гра, то вже більше ді-джей аніж музикант. А тайрос звучить семплами, а не синтетичними звуками. Такщо для топікстартера є дві моделі крутих самограйок: Корг па3х, та Ямаха  тайрос4. Отож шановний Олег Король, вибір за тобою. Але всеодно, туба(гелікон, сюзафон) рулить. Бо сам тубіст був 10 років. І таку саму байду на плечах носив. Якщо цікаво-то подивись у моєму профілі відео.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти