Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » підскажіть з яким запасом потужності краще брати підсилювач
підскажіть з яким запасом потужності краще брати підсилювач

у мене колонки трьох полосні по 600 ватт!кажуть тре брати підсилювач хоть би на 800!!!Неповитискає??????????????

Підсилювач завжди повинен бути потужніже на ватт 100-150 за колонки.Аби імпеданс співпадав...А що  стосовно "повитискає" , то це  хто  як чує.З дуру і ніготь по лікоть можна обрізати:)...

а в мене підсилювач має на 250 ват менше по кожному каналу аніж колонки на нього підключені... я якось не задумувався, але які наслідки можуть бути? запас потужності дозволяє працювати прктично завжди на третину або половину гучності... на всю катушку загружена апаратура була лише кілька разів, коли грали над ставком на Івана Купала, і то казали було чути на декілька сіл...

який в тебе пвідсилювач і колонки?

підсилювач два по 750 на кожен канал а колонки по кіловату. по два динаміки в кожній, плюс по 100 ват піщалки на них (сабвуфер йде активний окремо, з своїм підсилювачем). підсилювач soundKing, динамікт якісь там англійські, фірми не памятаю, бо купляв не я, а напарник

Ну принципі у мене зараз колонки SKV 500  підсилювач маркус 2*750  звучить все просто ідеально!завжди є запас потужності і наразі ніяких проблем!!

а над ставом це у Залізцях????

над ставком, це в селі Пісників, Млинівський р-н, Рівненська обл. а на рахунок підсилювача наскільки я зрозумів що у всіх йде підсилювач сильніший, а у мене навпаки. Опір такий як треба

ну так 4 ом....

 

точно )))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти