Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » підскажіть з яким запасом потужності краще брати підсилювач
підскажіть з яким запасом потужності краще брати підсилювач

В характеристиках АС є номінальна потужність і максимальна. Підсилювач потрібно підбирати по максимальній.

А "витискає" переважно через спотворення на перегрузі підсилювача, а не через запас потужності.

підсилювач два по 750 на кожен канал а колонки по кіловату. по два динаміки в кожній, плюс по 100 ват піщалки на них (сабвуфер йде активний окремо, з своїм підсилювачем). підсилювач soundKing, динамікт якісь там англійські, фірми не памятаю, бо купляв не я, а напарник

В такому випадку підсилювач ті колонки зовсім не розкачує

Тим більше якщо підсилювач Саундкінг. Але якщо й колонки саундкінг, то тоді все ясно. Більше й не треба, бо точно повитискає

колонки фірмові, не в магазині клепані і не вдома, більш як по 7 тис грн за кожну віддали))) маршаловіські. а на рахунок "не розкачує" я б не сказав...

Перший раз чую щоб фірма MARSHALL  випускала акустичні системи.MARSHALL це гітарні комби та кабінети.А акустичні системи???Ви нічого не переплутали?Або може я що не знаю?

Чесно не скажу, бо не знаю, але я знаю що у нас колонки запломбовані і з їхнім логотипом. Можливо і непродумана підробка і нас нагріли, але якісна дуже, оскільки в районному б/к е аналогічної потужності ямаховська акустика (правда на електромагнітах а не на звичайних), так звучання небо і земля, наша краще звучить, якісніше. Мені особисто всеодно на бренд, але на якість жалітись гріх.

Для початку потрібно зорієнтуватись в якій системі дані характеристики потужності. В RMS чи AES. Недостатня потужність підсилювача набагато гірше ніш надлишкова. При ній в АС гоняться спотворення і це несе велику небезпеку для драйверів. Щодо питання акустики Marshall,  то неважко подивитись що вони продукують, відвідавши офіційну сторінку. Голосові Маршали я зустрічав на концерті групи Corvina в 1976 чи 1977 році.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти