Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Вибір Пульта
Вибір Пульта

Доброго дня. Допоможіть не можу оприділитися який пульт вибрати Soundcraft EFX8 чи Yamaha MG166CX. 

Ямаха має специфічний еквалайзер по верхах задирає і крутить фазу від 10kHz. По низах та ж історія на 100Hz. Без акустики з більш-менш рівною АЧХ нема що робити. Знову ж до гідної акустики цей мікшер нема сенсу купляти. Динамічна обробка з регулюванням однією круцькою, то як якась насмішка. Ефектпроцесор, хоч і анонсований що має відношення до SPX (хіба "трамвайне") слабенький і невитримує жодної критики. Цей мікшер на підзвучку якому клубу, чи в школу для художьої самодіяльност, не більше. IMHO. Soundcraft EFX8 , теж "слабак", з тої ж "опери". Мав нагоду порівнювати зі Soundcraft FX8. Крім меншого шуму на обробці (в EFX8), по решти параметрах програв "бойовому пенсірнеру". Моя порада: Folio M-series: http://www.soundcraft.by/recording/m.htm  Звісно IMHO. A&H zed series  хоч    і альтернатива, але мені не подобається по багатьох причинах.

Ігоре дякую за відповідь та пораду і хотів би дізнатись ще протакий пульт як MACKIE 1202 VLZ 3, чи велика різниця від двох попередніх 

Як на мене, це ще один дуже хороший варіант. Але не "трійка", а самий перший Mackie 1202VLZ (made in USA). Цей недорогий мікшер примусить "нервово курити" багатьох дорожчих. Цим мікшером Mackie відкривали нову лінійку VLZ і він дуже вдалий що по звуку, що по архітектурі і функціоналу. Можна його знайти нераз в доброму стані, бо там присутня ще "та" американська якість". Може видатися деякою незручністю відсутність повзункових фейдерів, але до цього можна звикнути. Про купівлі слід ретельно перевірити чи ну скриплять і шаркають потенци. А так, ще раз повторюсь, дуже і дуже пристойний варіант. По звуку і якості виготовлення кращий ніж нові Mackie. Але в першу чергу звучання залежить від акустичних систем. Так, це самий дорогий компонент, але закони електроакустики обійти не вдавалось нікому. Часто музиканти пошуки доброго звучання хочуть вирішити купівлею дешевших компонентів - мікрофонів, мікшерів, обробки. Всі компоненти звукового тракту повинні бути збалансовані по рівню. Якщо якийсь компонент є нижчого рівня, гірший, то й тракт по рівню відразу опускається по якості до рівня цього компонента.  Не буде чути якості дорогого мікрофону через Берінжер, чи Фонік.

Чому всі ЗНАЮЧІ люди так скептично відзиваються про сучасне муз обладднання ? невже зарас виготовляють лише "пародії" на облоднання минулих літ??????? І кому то все вигідно????????

І чому тоді всі "продвинуті" музикі біжать в магазин міняти один інструмент на інший як тільки вийде якась новинка????????????

Вибачте що так багато чому)))) але якось воно усе мені неклеїться в одну картину.........
 

 

А який смисл випустити хорошу  і недорогу річ яку куплять раз і будуть кристуватись 20-30 років.

Скільки достойних фірм по цій причині розорились

А який смисил купувати нову так -сяк коли можна б\у супер щей дешевше?????????

bodja lykovskij
"шото не понятна" твоя сентенція ...вроді би розумний хлопец-мабуть неуважно читаєш

Та ні все ніби зрозуміло , я розумію що фірми мусять робити ненадійну техніку , щоб старе ламалось і в людей виникала потреба в новому обладнанні ( це якщо вже дуже спрощено говорити), але по цій логіці якість обладнання ( з оновленням модельного ряду)  повинна повільно підніматись  догори!!!!!!!

Чому все навпаки відбувається????????!!!!!!! що то за маркетинговий хід такий? непойму?Непоміняю свій старенький "Бехрінжер" на новий навіть якщо мені доплотють))))То так доприкладу .І мушу сказати що така ситуація мені зовсім недовподоби.........Та і виробники  думаю на собі відчують наслідки упадку якості виготовлення обладнання , адже вторинний ринок муз апарату , зарас дуже насичений ...І як я вже казав ,смисел тоді споживачу (тобто нам з вами) купувати новий  дорогий апарат ????? коли за менші гроші можна купити апарат вищого класу???????Питається де логіка???????

Простіше відповісти, коли говорити про порівняння кокретних моделей. Ну і найкраще порівняння і з'ясовування ху із хто, це "сліпий" тест. Вчора якраз працював на позиченому Mackie 1202VLZ  . Дуже сподобалось, що по звуку, що по зручності.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти