Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Вибір Пульта
Вибір Пульта

Очі не можуть внести настільки великий  процент погрішності при тестуванні, як би не тиснув прес престижності певного девайсу . Принаймі  у  половини музикантів не така вже й низька градація сприйняття

 ...буває і глухі відчувають різницю- хоча б тактильно...

bodja lykovskij

Запаси б.у. не вічні , а корпорації тиснуть " во всю"...

Те що запаси не вічні, то погоджуюся повністю з Миколою. Про це говорять тенденції подорожчання деяких вживаних приладів. Деякі роками коштують одні і ті самі гроші.  Та і до все більшої кількості музикантів доходить що потрібно більше довіряти власним вухам, ніж продавцям. В царині про обладнання вже давно нічого нового майже не відбувається. Крім того вже можна сміливо пересідати на старі цифрові мікшери. Ціни на них поступово знижуються, а можливості і надійність вони маю добрі. Правда їхні  характеристики вже не дуже влаштовують профі, але в кабак, чи на весілля вистачить за очі.

ЧИМ цифровий мікшер  краще від аналогового , для роботи в кабаку?

Панів Ігора та Миколу повністю підтримую і погоджуюсь , але всеодно бісить той факт що нові девайси по якості  і надійності поступаються своїм попередникам ,візьмем до прикладу хочаб все той же BEHRINGER маю їх дваEUROPOWER PMP1000 і старенький EUROPACK 1804( тут з моделлю можу помилитись бо нема його зарас перед очима), так той старенький ( то суто моє субєктивне переконання) набагато кращий і по якості по надійності .І хоч що мені кажіть але так неповинно бути.......

Цифровий зручний для збірних "солянок", де потрібно зберігати купу різних сцен для кожного виступаючого. Для статичного кабака не бачу повальних переваг...

Ростислав, про переваги не йдеться. Мова лише як про варіант для використання в роботі. Yamaha 01 V   на Ebay.com можна придбати за яких 500-700$. Це якісне виготовлення + динамічна обробка + 2 вбудованих обробки плану REV-500 і купа всього іншого: http://www.muzoborudovanie.ru/equip/studio/mixer/01v.php  А Roland VM 3100 там взагалі можна купити за яких дві сотки баксів. Можливості теж там пристойні для використання в варіанті 2 мікрофону + ASUS. Опис тут: http://www.muzoborudovanie.ru/equip/studio/mixer/vmixer.php 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти