Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Роланд викотив новинку...
Роланд викотив новинку...

http://www.rolandmusic.ru/products/productdetails.aspx?p=1165

Я як мав чуйку що в Франкфурті буде цікавинка. Виготовлений дуже расово. За що люблю Роланд, то за їхній підхід до зовнішнього вигляду.

На думку багатьох новинка, на жаль, виявилась перемальованою старинкою, зовні схожою на ще більшу старинку  з лютим оверпрайсом ... :(((

Я давніше мав нагоду трішки пограти на "старинці" (в колєги була). Відчував себе ... , ну десь ... імператором, чи що. Думаю що аналогічні відчуття тепер злапати трохи важче. А те що має штрихи олдскульності в дизайні, то мені навіть дуже імпонує. Я тут кокретний консерватор.

Тут набагато гірша ситуація - береться відоме розкручене ім'я моделі і на його основі робиться нова модель, яка схожа з прототипом тільки зовні.

Вони зробили це з Juno, SH, JP, MC і тепер взялись за Jupiter. Цим грішать і інші фірми (Корг двічі використав назву MS, Yamaha - CS), але Роланд робить це з особливим цинізмом....

Колись на фірмах кєрували балом конструктори, а тепер маркетологи.

Дійсно таки дуже гарний зовні інструмент. Ну а що скажуть наші скептики-експерти щодо JD990?

(До речі, є такий на продаж з платою розширення Vintage)

Не рахую себе за якого експерта в питанні клавішних інструментів. Цей модуль вживу не чув, хоча б дуже хотілося послухати. Дуже вже його позитивно оцінюють люди, авторитетні для мене і думці яких я довіряю.

>>Ну а що скажуть наші скептики-експерти щодо JD990?

Цей ще нормальний. Нарівні з R, U, D серіями, які і зробили добре ім'я Роланду.

Мало того, 990 можна вважати одним з топових інструментів цієї епохи тільки за те, що в ньому використовуються конвертори з частотою дискретизації 44.1 кГц. Для порівняння: у всіх решту моделей (до RS5) використовуються конвертори з частотою 32 кГц.

Частота дискретизації (правильно спроектованого та виготовленого конвертора) впливає на верхню межу частотного діапазону, який може відтворити інструмент (верхня межа рівна половині частоти дискретизації). Тому JD990 так яскраво звучить "по верхах"

І чого всі так скептично ставляться до нових інструментів ?Ну невже вони такі погані?Незнаю може це питання в мене виникає в силу мого "великого " досвіду , в спілкуванні з муз обладнанням))))

Але виникає запитання ,чому тоді всі так женуться за новинками і практично ніде незутрінеш тогож такиD-50 чи Korg M1?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти