Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Роланд викотив новинку...
Роланд викотив новинку...

Я б не сказав що всі відносяться скептично. Все залежить під які задачі потрібен інструмент, під яку музику. Кого цікавить де краща емуляція  органу в Roland VK8 vs Nord Electro vs Hammond XM vs  Viscount DB3. А кого цікавить можливість відтворення mp-3 файлів в інтерактивних робочих станціях.  Та й не скажу що Korg M-1, чи Roland D-50 не використовують. Використовують, але це є один з ... А в нас чомусь побутує думка що мусить бути тільки один синт в якому є все. Та і купують доволі жваво нові інструменти, наприклад Yamaha Motif XS, чи Kurzweil PC3.

Вірмени преактивно використовують D50 - для нього є накручена бібліотека етнічних звуків. Хоча вони все активно крутять і витискають результат: Oberheim OB12, Korg MS2000, Casio CZ101. За що їм респект і зачот...

От і відповідь від Ямахи:

http://www.yamahasynth.com/products/synthesizers/mox/

Теж нічого нового, перепакований і обрізаний Motif XS в легкому корпусі з клавіатурою, як у псрок...

Прочитавши що вага МОХ-а 7kg моя зацікавленість вмить розвіялась, як ранковий туман. От дизайн мені сподобався. Щезли тайросівські специфічні риси.

Ігоре, зараз вага від 5 до 7 кг цінується більше, ніж хороший саунд. Що поробиш...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти