Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Правила користування ноутбуком.
Правила користування ноутбуком.
На мою думку тема про використання мінусовок надто глобальна. Хто хоче грати вживу, той буде грати (головне - бажання). А якщо вже граєм під фанеру, давайте обговоримо як користуватися "розкладним лабухом", щоб не потрапляти в неприємні ситуації. І чим краще замінити ноут, щоб виглядати музикантом а не ді-жеєм.

Щоб виглядати музикантом досить мати перед собою яку PSR-ку, співати під фонограму і вдавати що "тіпа граєш". Щоб бути ним, то достатньо вокористовувати музінструменти за своїм призначенням. Ну а чим замінити ноут? Програвачем mp-3, або аудіоконтролером типу Сortex HDC-500. Це справжній професійний пристрій для відтворення аудіо. Що ж до очікуваної репліки про слова пісень, то вивчити яких 70-80 текстів, більшість з яких народні пісні, неважко. Інша справа що позвикали підглядати в текст народної пісні, в якій 4-5 "стовпчиків"...  Має бути стидно за такий поганий стан власної пам'яті. Але в час коли таблички множення не всі знають (навіщо коли в мобілці калькулятор), коли пишуть з помилками (написання постів на форумах з малої літери й одним реченням з думкою що це модно і круто. Хоча це звичайні прояви і ознаки неграмотності, неосвіченості, невігластва і тупості), це й виглядає логічно.

Заміняємо ноут програвачем,хоча велика морока писати мінусовку в реальному часі.Слова можна написати або надрукувати.Але стою на позиції,що мінус мінусом,а заспівати треба професійно,грамотно і толково! Постійно звучать на форумі репліки,якщо мінус,то,мовляв,всі однакові! Не однакові,панове! На цю тему багато критики.Давайте подумаємо..Хоч тобі мінусовка,хоч тобі вживу-співаєш(для прикладу) як Поплавський (а у нього ще професійна підтанцовка) - кошмар!Вибачте,може,відійшов від теми,під мінусовку треба мати талант заспівати.Перепрошую за відходження від теми!

Я повністю згоден з Ігорем. Якщо вже "граєш" на ноуті то не треба в зубах цигарку тримати, а вруках воду чи пиво...

Згоден з п.Ігорем Яворським! Треба працювати нормально, а не мова про пиво чи цигарки!
 

От де правда !!!  Я повністю підтримую ! На мою думку , для публіки відіграє роль також кількість в конторі.Врубаємо фанерку з беками ,гітарними і саксофонними солячками і...   Хто то так виграє і на яких інструментах ?   Далі починається полеміка збоку гостей, або підсміхування збоку СТАРШИХ МУЗИК. І ніхто у цьому не винен крім самого себе. Звісно ,підлабування під фанеру трохи "замилює очі гостям", але це у випадку ,коли дійсно не псуєш того, що зробили інші люди .На рахунок ноута , то постаратися придумати якийсь невеличкий ящичок,щоб закривати задню панель ноута .Або хоч в сумку "присобачити".Усі розуміють ,але очам не видно !!!

Вважаю,що мінусовку з солідними  саксофонними чи гітарними соляками не слід використовувати,музикант може і сам зіграти потрібну тему.Бачу,що тема дійсно розмежована.Головне(на мою думку- виконання).Згоден з п. Тарасом Габа-не слід захоплюватися соляками,яких немає,але фанерку звичайно можна використовувати.

Завжди використовую ноут відкрито, і хто питає відверто визнаю що фанера, нелюблю око замилювання ,адже і так всім ясно що то фанера а від того що ви це приховуєте то ситуація тоді виглядає ще смішнішою і безглуздішою , як на мене. Правда ми з напарником стараємся догравати до кожної фанери свої партії, виходить ніби непогано а коли він бере в руки акордеон то тоді всім стає зрозуміло що хлопці щось можуть)))))))І ще в переривах між піснями ведемо з гостями невеличкий,"своєрідний"  діалог за допомогою інструментів

Бодя, мова якраз про ноути !!!  Я не  сказав нічого зайвого, а прокоментував свою думку !!!  Або працюємо вживо,або крутимо пластинки.Можемо робити і те ,і інше, але для чого спочатку АФІШУВАТИ,а пізніше показувати пальцем на комп??? Замилити очі ,не означає підняти руки в гору, а в даному випадку підлабати під фанерку.(зрозуміло якшо не зашкодити музичному твору).

Вибачте мене пане Тарас але щось незрозумів що ви мені хочете сказати?Якщо вам неважко якось більш доступно сформулюйте свою думку тоді зможу вам щось відповісти. Перепрошую що навантажую)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти