Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Правила користування ноутбуком.
Правила користування ноутбуком.

Привіт Бодя! Давай без "панів"...Я прихильник "живої" і завжди буду дотримуватися такої думки.Сьогодні , нажаль , настали інші часи,де  практично не обходимося без фонограм.Памятаю як років18 назад ,почув як у нас музиканти врубували мідяшки . (але то САДИЛО!) Так було цікаво ,хоча не розумів шо і як воно так гарно грає??? А  дойшло до того, шо ціла "купа" насправді сильних музикантів, помало покотилися вниз.Я також не можу виступати проти фонограм , бо це не має ніякого сенсу, а просто хотів дати зрозуміти,що самі ми винуваті у цьому !!!(занадто легко тепер нам поводиться з фанерами).Чому не музикант ,знає шо таке фанера??? Тому і знає,що самі робили колись показухи !!! Тепер не має потреби  ховати те усе під різного роду "накидками"(а я колись так робив).Але не потрібно лінуватися підключити до гри  якийсь інструмен (як вміємо і не помішаємо вищесказаному).Тут ми однодумці !!! Ти не замітив, як різко ціни падають за нашу роботу? Як думаєш ,чому? А тому ,щО дуже нас стало багато,таких собі ВЕСІЛЬНИХ МУЗИКАНТІВ !!!  Люди навіть перестали замовляти (ДІДЖЕЇВ,ЯК ПАРУ РОКІВ НАЗАД). НЕ ВИГІДНО СТАЛО ! Краще замовити двох за 200 і повсьому...От така моя думка... ХАЙ ЖИВЕ ЖИВА ЛАБА !
Можливо трошки відійшов від теми...Вибачайте, наболіло !

Тарас . без панів то є супер))) о тепер я тебе зрозумів ПОвністю  згоден з тобою ,за винятком одного,рахую що на живо можна не гірше чим під фанеру може по іншому але не гірше і думаю слухач набагато більше буде цінувати живого музик чим фанерщика.

 А те що ціни падають то самого бісить, буквально сьогодні мені зірвався заказ через те що якісь випадкові в музиці клоуни , які купили собі ноут і звукову саунд кінг ,готові позоритись за пляцки, я то просив якихось нещасних 2000 тис грн. оскільки молодий з мого села

Файно шо думаємо одинаково !!! Я  не казав, шо "вживу" буде гірше,а навпаки...Треба працювати, і все стане на своє місце. Успіхів тобі !
 

Панове, більшість людей організовують весілля максимум два-три рази за своє життя, ми ж тим живемо і то передбачити не все можемо, то ж розказуйте людям по можливості про особливості організації весілль. Не даремно ходить така приказка: Якщо на весіллі м"ясне та музика супер, значить і весілля супер. Шкода що ті люди, які замовляють дешеву музику з саундкінгами( я їх взагалі називаю "музики-каліки") розуміють ту приказку після весілля, адже воно буває раз у житті.

То по можливості наставляйте людей на вірний шлях, потім вам ще подякують.

Хлопаки не згадуйте в цій темі про живе виконання. Є інші теми для цього.  Топік про ноут.  Топікстартер питає про використовування ноутбука і альтернативні варіанти відтворення аудіо. До речі, я так і не чув щось хто якою картою користується. Я Audigy 2 ZS. Поки влаштовує. Колись крутив Вінампом тепер Creative MediaSource.

7 років назад  я не мав ноута, зате з кореї привіз портативний мультимедійний плеер, котрий мав пам"яті 20 гіг та читав усі формати аудіо,лінійний вихід, автостоп, також під час виконання треку читав слова, розмір- 5см на 8см та в товщину 2см. Якраз гарно лягав на екран пср740. Корейська фірма "Сорел", тим хто не хоче палитись-раджу.

Працювати тре6а ба щоб люди були задоволені. Я по декілька разів за сезон працюю навіть в столиці-Києві, і ноутом, нічого не скриваю. Що є то і є.Люди не дурні і все розуміють, і коли після кожного весілля щиро дякують, просять номер - зачить все було класно.

Само - собою люди не дурні і всі розуміють що ти не можеш грати на трьох тромбонах одночасно! Цього не варто позоритися, як що ти граєш на самограйці біля тебе  зліва напарник з саксом з права напарник з гектарою то той ноут і в очі не падає !!!  А для сильно допитливих - "чайників" - шо не видиш жи в мене там є слова ? Ну а я стараюся особисто з па 50 витягнути максимом репертуару на "живо" виходить так інколи що за 2 заходи 2 -3 фанери включаю з Асуса! Остальне з ПА!  Але буває і різне кождому свій репертуар!

Ситуації бувають різні,якщо чесно, то є ситуації, коли на клаві не граю зовсім, бувають такі бенкети і я сам бачу, чи доцільно вживу залабати, залежить від бажання замовника,к-ті присутніх, гонорару!!!Це не означає, що я не люблю, чи не вмію грати!!!Ноутбук же тоді вірний помічник, хай там як би не критикували його!!! Друге діло, знаю таких музик, коли навіть ЯМАХИ для "мєбєлі" нема, а сам музика ходить по залі з радіком і співає,або ще гірше, імітує свій спів під власний,а буває під чужий плюс!!! Жесть,кручє Кіркорова!!!Використання в розумних межах ноутбука,мені особисто не шкодить,всі фанєри можу заграти!!!! Головне не деградувати, бо таке КАРАОКЕ довго не проіснує!!!Ще використовуєм ноут для аудіо-запису майже всього весілля,(по проханні відеооператора,потім монтує в фільм)!!!! Я пробував використовувати звуковуху БЕРІНЖЕР,що з пультом разом йде! Різниці немає!!!!Але цікаво, наскільки покращить звук хороша карта!!!!

Рома, те що хто не використовує "меблів", то респект. Чесно і відверто! В мене колєга сидить за синтюком, спеціально придбаним, а всі знають що він не вміє на ньому грати. Ну це таке. Хоч я не вважаю використання ноута професіним рішенням, але раджу позичити в кого звуковуху і самому послухати різницю. Оцінка з чужих слів, це надто суб'єктивно. Краще не в процесі роботи, а зробити порівняльний тест,  своєрідний саундчек. Краще з залученням сторонніх "вух". Ну звісно кому довіряєш.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти