Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Стилі програми перфомапси KORG-PA50
Стилі програми перфомапси KORG-PA50

ВИКЛАВ СТИЛЬ ГУРТУ ВВ- НІХТО НЕ ЗАМІТИВ..............А Я 5 ДНІВ НАД НИМ СИДІВ..................НУ ВИ ПАЦАНИ І ДАЄТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Тре сидіти 7 днів мінумум.

Пацанів тут небагато.

І виключи капс - не блондинка ж...

Скиньте пліз стиль диско (ретро) для 500 того буду дуже вдячний !!!!  

igorko03@ukr.net

Бедзю Іванишин скиньте якщо ваша ласка стилі на liuba-lk@bigmir.net

Щиро вдячний.

   

Я працюю в дитячому будинку,придбали KORG PA50 SD,потрібні стилі.Киньте,якщо можете.на  vasulmalyar@gmail.com,буду щиро вдячний.

Народ я новичок. Скиньте й мені стилі Діско. Польки, Вальс, в кого що є....До КОРГА 50. Будьласка. Vanya-Sandiga@mail.ru   спасибі.

 

Місяць тому купив новий Корг па50сд.Потрібні стилі польки,вальс та діско.Я новачок і прошу допомогти.Буду вдячний.Мій а-с:Lohivskiy2502@ukr.net

http://www.ex.ua/view_storage/489763031294   - тут всі мої стилі та перформанси до ПА50(повна прописка - стилі, перформанси, пади, STS). Кому треба забирайте... 

Хто має стилі польки-вальси для Корг і3 - і30 (вони взаємозамінні, наскільки я знаю)... Був би щиро вдячний, якби хтось поділився.

Шановний Бедзю Іванишин скиньте і мені будь-ласка ваші стилі до Ра 50 в мене Ра1х Pro але кажуть що стилі мали би підійти. Наперед щиро дякую... roma7-07@yandex.ru

Народ киньте стилі для KORG pa50

Вальс,Полька,Діско,Марш,... і.т.д

suslik.v1999@ukr.net

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти