Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Стилі програми перфомапси KORG-PA50
Стилі програми перфомапси KORG-PA50

www.Korgpa.sk/style.htm

www.stylesuser.com

Аж цікаво що то ніхто не відписав. Всіх так цікавлять стилі до цього інструменту, що аж пищать, а тут жодної подяки. Топікстартер поділився двома посиланнями і ніц..., тиша.

Майбуть нікому не потрібні.....у всіх все є.

Та причина проста, як двері - там нема стилів вальса і польки. Решта не входить у сферу інтересів середньостатистичного користувача па50...

Ростислав як завжди - прямо у "крапочку". По своїх стилях знаю, в основному качають вальс та полечку, ну ще іноді техно.

Якщо вам потрібні тільки вальси та польки не питання...куди скинуть...але є й інші стилі які теж потрібні...на халтурах одними польками не пройде.В усякому разі у нас у киЇвській області.А що таке топікстартер?

506080 Підкиньте мені будь-ласка стиль вальсу і польки на па-50. Моя пошта itrofym@i.ua

я тільки загрузив стилі на дискету....мене пройняв страх...до мене дійшло! що ви круті пацани і вам однаково чи є украЇ нське направлення чи нема..............................я  жодного вашого стилю не чув  а  моЇ у вас є 100%.так не можна................................................

Шановний 506080, не переймайтеся так, я можу вам закинути усі свої стилі, але з па500, нажаль на па50 вони не йдуть.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти