Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Стилі програми перфомапси KORG-PA50
Стилі програми перфомапси KORG-PA50

 

 

Шановний Roman Spivak. Ви можете кинути свої стилі мені на пошту: fedoriv_vova@ukr.net? Я програміст і вмію конвертувати з па 50-в па 500 і так далі. Наперед дякую.

 

 

 

Вова Федорів, прохання не засинати на пробілі і оформляти свої пости у читабельному стилі...

Шановний Вова!............я дуже радий ! що хоч один програміст намагається нам допомогти!Я до тебе на пошту скину задуми і все інше сам подивишся і вирішиш як краще................................все інше по пошті!!!!!!!Дякую!

Шановний Roman Spivak,...на жаль ви сильно помиляєтесь зі стилями ...хоч умене і па-50  але у мене є всі стилі ..всіх самограйків у форматі па -50 окрім па 588 та касіо...па 500- найкраща з усіх по заводських стилях 800-відпочиває ...800-по стилях це korg-i3 і у мене ці всі стилі є! А тайроси і інші ямахи на жаль звучать тільки на ямахах і то стилів там підходящих на жаль нема.....саме найкраще підходять стилі від Roland-G-70 під корг...рекомендую! через стулеворкс розуміїться.....якщо треба стиль!треба робить самому.І ЩЕ ТРЕБА ДІЛИТИСЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!І ЩЕ ЯК ЗАГРУЗИТИ СТИЛІ.... Я БАЧУ В НИЗУ САЙТА Є ТАКИЙ ПІДРАХУНОК...СТИЛІВ ТАМ НУЛЬ..ПІДКАЖІТЬ......

Шановний 506080, я мав на увазі не заводські стили, а писані мною, у мене їх є близько100 штук. Повністю адаптовані по стс та мультипадам під нашу музику. А про заводські стилі, то із 10-ти один нормальний, все інше можна використовувати як матеріал для створення власних стилів.

Шановний Roman за стилі самограйків я з вами згоден....та й то 10 не буде хоч би 5 більш менш....але я їх перегнав у формат па-50 не для того щоб грузить у корг а просто мене цікавлять гітарні ходи для стилів......буває що не можливо руками відтворити бій гітари і тут приходиться махлювать тобто брати з якогось стилю.Якщо цікаво викладіть пошту вишлю свої роботи ваша 500 візьме 100%.Ось на приклад стиль російський романс (без обіди)у вас такого напевно нема так під нього і Мареничів можна співати і більш менш нова обработка.........а гітару туди хочеться гарну закласти.

506080 закиньте мені стиль вальсу і польки на  ROMAN-1967@ukr.net     Дякую..

(по заводських стилях 800-відпочиває ...800-по стилях це korg-i3).

Щось я тут не зрозумів. У мене був РА500 2 роки. Зараз 800-й. У ньому всі стилі з 500-го + куча нових. А ви пишете що 800-й відпочиває...

Не знаю!??  Я спокійнісінько перекидав "чувачкам" З 50 на 500 без проблем! кого цікавить, пишіть в "лічку" скину!!! Є все "Полька" Вальс" Біт 4\4, Біт 6\8, Марш, Воса Нова, Денсові(Шейк, диско) та ін) Все потрібно для роботи на весіллі! При бажанні можна з тими "патернами" відтарабанити весілля "вживу"   :))) Стилі зведеденні "від душі" і звучать позведенні краще ніж пресетні!  Пишіт кому треба, з радістю допоможу!   З повагою Бедзю!!!,   PS, прописано всюди -  всі 4 варіейшени, всі інтро, ендінги і звичайно збивки!

borsos Привіт! Так це дійсна правда 800 по зоводу відпочиває але по звуку виграє....і там зборна загружена і-3...і30-40....іх 300...і не може вона бути з заводу загружена стилями 500 тому що 800 не в одне время з 500 виходила....а загнати в неЇ в 800 можна стилі усіх попередніх коргів разом...а з першою операційкою ..0.Допоможіть на сайт загрузити стилі.Зарані дякую.
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти