Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » GW-8 на Pa-50
GW-8 на Pa-50

Скіль бабосів коштуе РА1ХРго???????

Багацько.У Львові є один,але власник напевно не продає;ну шо,почекаєм.грошей і так не густо...А так на eBay десь в районі 1500-1700 у.о.Зайди в продажний відділ,там недавно був,але не ПРО.Також хочеш.?

Не буду багато говорити про барабаси у коргу, просто тут послухайте:http://www.youtube.com/watch?v=10KOwqNHOXY а тоді кажіть що вони слабі. Для порівняння- у ямахи на перший погляд барабани потужні, але я б їх охарактеризував як жорсткі, у корга ж м"якіші, і більш живі. Проте коли у коргу почати крутити правильно ручки, то виходить жир, особливо у міксі. І маленька вам порада, для того щоб звучало жирно, прописуйте бочку у окремому треку(тоді є можливість її відстроїти не зачепивши малий з хетом), плюс до того підбирайте її під бас, або бас під бочку. Ви не думайте що я не працював на ямахах чи роландах, і на них у мене жир звучав, але корг мені більш до вподоби. І ще одне, я не брав корг для фонограм, а виключно для гри. Для фанер у мене є макбук, повністю зафаршований прогами та вст-інструментами.

Пане Роман,за стиль вам,певна річ,Респект.Але ви неуважно читали мій пост.Писав я про Ра50,а в Ра500 таки краще.Не правда?

Хлопці я вам скажу відверто що Корг ра500 не далеко втік від  ра50!!!!!!!!!!!! Скільки я передивився відео, то мені даже більш подобаеться ра50!!!!!!!!!!!!! Того ра500 так подешевшав!!!!!!!! ---І Всеж-таки Романе те відео що ви закинули Стиль((((((((((( Але мені сподобалась ваш стиль до пісні "БУКЕТ ИЗ БЕЛЫ РОЗ"----З вашого відео-альбома!!!!!!!!РЕСПЕКТ!!!!!!!!!!!!!

KORG-РА1Х-Рrо---Оце  Апарат!!!!!!!!!!!!!!!!!!Я ним захворів!!!))))))) Я роландаGW-8 хібащо на ньог поміняю!!!))))))) Але він коштуе Б.у. 12000грн

Повір,він того вартий!Мав би засоби-дзвонив би і домовлявся прямо зараз!!!!

 

Хлопці, із самограїв хочу тайроса4 та корг па3х про, але першим буде корг(половину вже назбирав). Жінка кричить(при чому теж музикант): та за 4500 долярів краще мені купи машину, аніж корг, хіба тобі мало па500-го. А мені реально мало.

Дякую за відгук про стиль,як не як, а приємно. У стилі "Букет із белих роз" продемонстровано на войсах  правої руки те, чого не зробиш на ямахах та роландах, бо у них по два інструменти на праву руку, а у коргу по три. Стиль всього навсього має 8треків, і тому все доводиться догравати правою, і мультипадами. Тоді у мене виходить 8треків стилю+4треки мультипадів+3треки на праву руку та 1на ліву=взагалом виходить 16трековий насичений,жирний стиль.

А що до па50, то дійсно па500 не далеко втік(додалося декілька нових пресетів, стилів та досить багато потрібних функцій). Я зразу казав про па500, бо він у одній ціновій категорії що і роланд джі-ві8, па50 дещо дешевший, тому доречніше було гнути таку думку.

 

 

Нещодавно купив собі аппарат(RCF art315+ пульт саундкрафт) то половину фанер доводиться видаляти, а коржик як звучав на поганій аппаратурі, то на цій він просто ЗАААЗВУЧАВ, ще краще за фонограми.

Вибачте мене будь-ласка, можливо я трішки не в тему, але що ви, пане Романе, можете сказати нарахунок Korg i30?Він набагато гірший порівняно з pa500?)

Про корг і30 не знаю, бо реально його не мацав, так простоо побавився 10хв. Пошукайте тут на форумі відгуки про нього.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти