Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » GW-8 на Pa-50
GW-8 на Pa-50

Олег, уточніть чим саме краще? невже мп3?
 

mp3 то як для кого, але  плюсом теж можна вважати. Звучання на апараті краще, духова група, смичкові, стилі своєрідно звучать - багатше (чітко відчутна партія кожного з інструментів) і немає робочого фону котрий присутній в ПАШІ 50. Тай у майбутньому продати легше новіший інструмент. У Дрогобичі є Віктор він їх прописує після цього перше враження про GW 8 міняється на шок :)  

Не знаю де ти слухав, але GW8 в порівнянні з ПА 50 це "піщалка"  ( не в обіду всім власникам)

GW8- це пласмасовий звук або картонний звук. Духові взагалі ніякі. По оперативності йому до ПА50 дуже далеко.

В Па 50 ніякого шуму не має, хіба на саморобних колонках.

Після того як пересів із ПА50 на GW8- враження якби пересів із машини в маршрутку.

P.S. Моя субєктивна думка

Єдине з чим можу погодитись це функціонал. Так - як прописати його без компа напряг. ПА50 я мав майже рік часу, робочий фон є, це їх проблема яка піднімалась не на одному форумі.

ну як подобається то нічого не зробиш

Краще беріть  GW-8 

Прописати роланд, і зразу шок. Та якщо прописати корг, то не тільки шок буде. Що не кажіть, а корг звучить жирніше+функціонал, який ну дуже потрібен для гри на весіллях. Але взагалі то це все суб"єктивні речі: кому що подобається. Вірте своїм вухам та відчуттям+почитайте мануал до тих інструментів, щоб знати їх можливості. Мені наприклад  дуже подобається фішка у коргу: можливість назначити на велосіті лівої руки любу збивку, дуже зручно при грі, не потрібно кожен раз рукою тиснути на гудзик збивки.

ПРИВІТ! Може хто знає як правельно  конветувати стилі написані на компютері для Roland GW 8 за допомогою програми Style Converter 3. Бо вмене при конвертувані стилю викидає таку помилку -   In this (chord Major), Bank LSB on MIDI channel 5 cannot be found or is put in a wrong please.

Все ж таки не можу заспокоїтися. Шановні музики, в кого можна послухати ПРОПИСАНОГО GW-8??? Віддячуся!

Що всі вже попродавали? 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти