Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » GW-8 на Pa-50
GW-8 на Pa-50
Всі Плюси Коржика Я знаю !!!!!!!!!!!!!! На перший поглад він може показатись чудовим!!!!!!!! А тепер що до збивок!!!!!))))))))))))))))) У мене на кожну варіацію 2 Збивки, тобто Всього 8 ____!!!!!! Чого так??????? Кожна варіація пишится У мінорі, мажорі, та D7---!!!!!!!!!!!! Наприклад: Бас чи ритм гітару можна порписати у мінорі одним варіантом, а у мажорі другим!!!!!!! Також у D7!!!!!!!!!!! На збивку мені не доводиться нажимати копку гудзика!!!!!!!!!!!! Лише махнув рукою і збивка полетілі!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! І Т. Д.!!!!!!!! У мене запитання!!!!!!!!!!!!!! чи не глючив у вас сенсор на морозі??????

Що до  мінорів та мажорів та D7, то це називається "варіація аккорду" - і у коргу їх може бути по 6 на кожну варіацію стилю та по дві на збивки. Далі я можу зробити з інтро збивки, або додаткові варіації, бо я писав раніше, що на коргу можна зациклити любу секцію(вступ,коду,збивку), і прописувати можна, як душа бажає.  Я наприклад зможу пропистати варіацію стилю так, що при натисканні мажору буде звучати- полечка, при натисканні мінору- рок-енд-рол, при натисканні септу(D7)- танго, при натисканні зменшеного- діско, при натисканні нонаккорду- вальс, при чому також будуть змінюватися інструменти та їх настройки.  

І ще один важливий плюс коржика-назначуваний слайдер, на який можна будь-що назначити, дуже класно допомагає при записі стилю та фанер, і ще слайдер балансу між лівою та правою рукою. плюс до того всього мануальний бас при грі стилю та ще можливість міняти прау руку з лівою, або ж взагалі вказати своє визначення аккордів, та грати хоч однією рукою, таке можливо, проте трохи не зручно, граючи мелодію при зміні аккорду втискати аккорд. 

Тепер можете не розказувати про знання.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Все, мені набридло роздавати безкоштовні консультації, запишу відео, та скину наютуб 1 частину, а другу за гроші.(у ній про все роскажу, як писати та як грати).

Відповідаю Денис на ваше питання: 1. На коржику пише-"тільки для домашнього або офісного користування", а у мене ще дома морозу не було, надіюсь і не буде. 2. Наразі на морозі не граю, а як і граю то за великі гроші, і беру з собою па50(той не так шкода). Правда раз було, грав при -10, і нічого, сенсору хоть-би-хни. ПА500 у мене вже 4рік, і ніяких глюків.

І доречі, ось тут послухайте, записано з пульта на вессілі-зіграв на коржику па500   http://www.minus.lviv.ua/albums/audio/romamuz/korg-pa500-zhyva-gra/1326/

 

Якщо на то пішло, то я скажу вам одне; У свій певний час я мав ямаху 1100,,,,, А колега мій мав корг ра50....!!!!!!!!!! Нашому трубачу більше подобалось грати під ямаху!!!!!!!!!!!!!! Томущо барабани у корг слабенькі!!!!!!!!!!! Я вас Запевняю ще рік і до роланда буде більше доступа!!!!!!!!!!!!! і скажу одне що на роланді фонограмма запускаеться з натиском кнопки!!!!!!!!!!!!!! А на кор трішки довше!!!!!!! Дійсно що класно у коргови те, що просто і зручно писати фонограму!!!!!!!!!!!!!! я просто слухав як звучитьпонастоящому  роланд!!!!!!!!!!!! Но там де я слухав роланда, мені сказали що класні стилі до нього, стоять Грошей!!!!!!!!!!!! 

на роланді фонограмма запускаеться з натиском кнопки!!!!!!!!!!!!!! А на кор трішки довше!!!!!!!

- тут ключова фраза.

ось для приклада!!!!!!!!! Як звучит Roland GW8!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=9xjE2n-LfGk

Ой,я тебе прошу...Мій добрий друг свого часу здуру купив сей девайс.Тепер плюється.Просить відпродати йому свій Ра50-він перед Роландом мав такого.Дивно?Не думаю.GW8 має трохи нормальних войсів,а решту?.Руління тупе,дуже обмежене.А,ше флешка;то є файно,але Роланд не був би Роландом,якби і тут не вчудив-нема підтримки папок,всьо звалено в одну купу.А ше мені показували,як прикольно користуватися функцією Транспозиції в реальному часі...Процедура потребує неабиякої майстерності))).Шо ше сподобалося-гарний дисплей,та і взагалі дизайн приємний,виглядає краще від Ра500го,так.А по звучанню:не набагато,але гірше КОРГа+незручний як маршрутка Shaolinbus.До речі,я в своєму старичку Ра50 комбіную стилі перетягуючи треки зі стиля в стиль.Ти на Роланді так зробиш?...А,чуть не забув-Денис в тебе залипає клавіша "1/!"? 

Це діло на любителя!!!!!!!!!! А на щот Клавіш, то в мене не залепають!!!!!!!! Ви подивіться відео в попередньому повідомленю!!!! Чи можна порівняти стилі Disko-Dens і т.д. з коргом ????? Якщо так, то я зроблю дя себе такий  висновок; Кращий той інструмент-це той який в тебе!!!!!!))))))))))))

ЩО діло на любителя?Розжуй,не в"їхав...

У кожного свое бачення як мае звучати інструмент!!!!!!!!!! Що до тембрів я згоден що у корг більше цікавих звуків, але і унього е свій мінус!!!!!!!!!!--Звучання Барабанів там нікудишне(((((((((( Корг круто звучить якщо його змідіровати хочаб з Alesis-16... А роланд мае покручі барабоси=сочніші- та жирніші !!!!!!!!!!!! А тембри то таке...  Якщо маеш Гарну фантазію то ти замутиш круті тембри даже У Yamaha psr 1100!!!!!!!!!!  дла приклада зайдіть  до мене у альбом послухайте "А я піду до дівчини" писав на yamaha psr1100

А тут я з тобою згоден частково:в Ра50 таки дійсно барабаси не вражають...Але взяти Ра500,то тут вже значно цікавіше.Я тут подумую про Pa1XPro.Треба денюшку нашкребти...Так от,там все на рівні-супер!!!Правда це вже ТОП.І ціна відповідна.

P.S.А PSR1100 є зовсім непоганий інструмент!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти