Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як підібрати стабілізатор?
Як підібрати стабілізатор?

Може хтось користується таким... порадьте, який саме стабілізатор потрібно, якої фірми...

П.С. потужність підсилювача 2х600Вт, але є ще пульт, ревер, клавіші...

Колись на шахтах використовували 2 кіловатні стабілізатори.В наших районах всі музиканти їх використовували і по дешевці можна було дістати.Бувало в селі ледве лампочка горіла а ми як його включали то взагалі світло по селі сідало а в нас було.Правда тяжкий трохи десь приблизно 40-50 кг.Можливо ще десь на ринках можна знайти.

можна придбати стабілізатор luxeon 2500 або3000va.Це звичайно Китай але сертифікований.Гарантія 2 роки .Ціна орієнтовно 400-500грн.

Voto RDE - 3000VA, користуємося вже років 6. Використовуємо підсилювач 2*600, пульт, обробка звуку, клавіші. Рекорд 140 V в мережі. Фото: http://www.minus.lviv.ua/photo/Gocan/

Для тих хто не в темі: VA це не показник потужності (вати). Потужність, якщо пише, скажімо 3000VA буде складати приблизно 2000W. І то це значення пікове.Тобто треба брати з запасом. Підсилювачі потужності непотребують (якщо нормальні а не який шайс тіпа Бехрінгера) стабілізації напруги, бо працюють нормально від 160 до 280V. Крім того там є різні захисти, так що переживати нема за що. Стабілізації,в першу чергу, потребують прилади де є процесори: ревербератори, процесори  ефектів, лінії затримки, клавішні інструменти та модулі і т.д.

Наскільки я знаю 1VA=0,7W

Тоді який порекомендуєте стабілізатор для пульта, ревера і клавіші? Краще купляти якийсь Київський чи Китай?

Без різниці. Вони на одинаковій компонентній базі (тобто детальки одні і ті ж). Ну а надійність ... - лотерея. Про обладнання зовсім в інших цінах, а ці всі стабілізатори це побутові. В професійних, турових  ціна йде на сотні доларів.

Хочу добавити своїх 5 копійок. Справді не все обладнання вимагає стабілізатора. Але трапляються підсилювачі лампові та підсилювачі із трансформатоним блоком живлення (не імпільсним). Такі підсилювачі можуть втрачати потужність та з'являтимуться усілякі гули. Усю техніку небхідно по можливості перевірити (окуратно!) при якій найменшій напрузі вона відмовляє, а максимум - в документації, не раджу його перевірати реально!!! Головне ноуту стабілізатор непотрібен ;). В мене були випадки, що для еквалайзера возив латра, поки трохи не перебрав його БЖ. Та для підсилювача латр не катить. А щодо головного запитання, Ви гадаю і самі розібралися: необхідно максимальну споживану потужність кожного приладу приплюсувати. Ось то і буде потужність стабілізатора. Ну і як мовилося незабути й про запас. Необхідно пам'ятати, що не всі стабілізатори видають "потрібної форми" струм, який може непідходити деяким приладам, тому тут необхідно уважно читати документацію виробника.
Я ставив собі такий http://eleks.su/shop/stabilizator-napryazheniya-odnofaznyj-bytovoj-amper-12-132a.html

 

Я використовую  на 10 кіловат( попалась шара новий за 1.400 гр.), перед Тим як маєте купувати враховуйте той фактор що при170 вольт наприклад 2кВт  видасть Вам 220 але уже потужність буде дуже далеко від 2кВт звичайно в меншу сторону,так що моя думка меньше 5кВт непотрібно брати,все залежить де буде використовуватись і наскільки він буде завантажений,в прошлому сезоні в мене було 2 весілля в селі в кінці ПЛ(повітряна лінія)- літом напруга в 13.00 була 160 вольт,що там робиться зимою тяжко здогадатись,але я б рекомендував би  головного інженера Бершадського Рем Віницької обл. ,покастрірувати за таку напругу.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти