Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як підібрати стабілізатор?
Як підібрати стабілізатор?

Шановний, Юрію, раджу із власного досвіду, а вирішувати звичайно ж  тільки Вам особисто. Вже 6й рік поспіль використовую стабілізатор напруги "Ресанта АСН-8000/1-ЕМ" 8Квт(8.000Вт) потужності. Виробник: Латвія. Витягує і стабілізує напругу до 220v - від 140v і понижує, коли в мережі 260v. Загальна потужність апаратури 3 Квт(3.000 Вт). Даний стабілізатор електро-механічного (латерного) типу. Є ще стабілізатори релейного типу, вони звичайно оперативніше реагують на перепад напруги в мережі, але в подальшій експлуатації, в різних кліматичних режимах (тепло/холод) виникають проблеми із залипанням контактів самих реле. А в електро-механічному (латерному) максимум із часом прийдеться поміняти графітні щітки на рухомій планці трансформатора (я ще не міняв!!!).  Стабілізатори  напруги бувають 3х типів: механічний, електро-механічний і релейний.  Одним словом, я своїм - "тук, тук, тук", щоб не зврочити, дуже задоволений, так як приходиться працювати здебільшого у сільських місцевостях,  де на одній вулиці весілля, а на сусідній, дяько "воєнним саком" від  дротів, в  такт, варить клітку свиням. Та я ще Вам скажу також, що зараз і у міських гостинних закладах, кафе, ресторанах...., без "стабілізатора  напруги" теж ніяк, у зв'язку із потужними ел.плитами, холодильниками і кондиціонерами, особливо в літній час і особливо "весело"  буває, коли усі ці прибори, в  якусь  мить  разом автоматично включаються, чи навпаки. Як на мене, то стабілізатор напруги в роботі музобладнання і апаратури, має бути обов'язковим атрибутом, не менш вагомим за підсилювач, для  усіх  музикантів, тому що із потужним стабілізатором напруги  і "апарат"  по іншому звучить, і ви застраховані від  можливих  неприємностей протягом усієї роботи. Дякую.

Потужність 8000 ВА (вольт-ампер) - погугліть.

Виробник... Бренд - Латвія, роблять в КНР.

Я так не вважаю, шановний, колего.

На рахунок "Ресанти" я не думаю що в КНР, тому що і на коробці, і в інструкції користувача, і в гарантійному талоні, і на самому стабілізаторі, чорним по білому написано  SIA "RESANTA". Made in Latvia. Riga. st.Andreja Saharova 5/1-2.LV 1082. А з іншого боку , та хоч би й в Африці їх виробляли, байдуже, але і в дощ, і в сніг...експлуатую і транспортую, і все ОК. Скажу лиш одне, що звичайно ж хотілось би дожити до того часу, коли б на таких якісних і надійних речах був надпис - Зроблено в Україні....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти