Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Вибір пульта
Вибір пульта

Це одного поля ягоди. Хіба звучать по-різному. А ера "Лексикону" закінчилась коли їх "лигнув" Харман. Всі їхні ведучі фахівці давно в "Брікасті Дизайн" (http://www.bricasti.com/ ).

Як це одного поля ягоди? 

Я маю на увазі пульт для халтур а не для студії

Хто там переходив назад на берінжер? Напевно в людини банани в вухах, тому й різниці не замічає

Після переходу з берінжера чи ямахи на цей саундкрафт, різниця відчутна одразу після першої хвилини роботи з ним

Там преампи мікрофонні зовсім другої категорії, в порівнянні з берінжером та іншими пультами.  

Вокал звучить ярко та соковито. Зявляється чіткість розбірливість у вокалі.. 

А до лексикону можна добавити ще зовнішній ревер, і тоді буде ще краще.

 Ну ти сказанув...та старий ,наприкладмекі    CR 1604  design   заткне за пояс не один сучасний   ALLEN-HEATH   не то шо FX-8

Мав я той пульт... EFX 8 - закрита тема! Він має дуже суттєвий клопіт - летять канальні мікросхеми і канал миттєво стає не робочий! Тре хіба бути майстром - електроніком щоб випаювати і вставляти... продав його за копійки майже, одному пану, він сам електротехнік і зробив його в той самй день що отримав )))) Але...       Я не майстер по пультах!   Проблеми того характеру були і в багатьох людей - слабке місце!

У берінжера була непогана серія  МХ  та і серед нових є  немало (про які нам "нєвєдомо") ...  шо за манєра судити за все  , сидячи на грушці і  думаючи, що бачиш весь світ ...

Та, ще хочу добавитищо еквалізація того пульта працює жахливо і зовсім не відповідає заданим параметрам!   (я про EFX 8)

sergejkushnir, дивна в Вас класифікація. Ми використовуємо Soundcraft LX7 на весіллях. То що, він "халтурний" мікшер? Давав колєгам на вихідні попробувати Mackie 1202 замість Yamaha MG, то дзвонили і були в захопленні від звучання. Хоча перед тим особливих претензій до звучання не мали, бо користуються доброю акустикою.

Ну про його надійність, та мікросхеми я не чув, але була нагода на такому працювати

sergejkushnir , ми працюєм на EFX12, нічого в нього не злітає, все працює ідеально.

Ігор Гарвас , Soundcraft LX7 це той самий пульт що і  EFX12 , просто більше входів, ті самі мікрофонні предпідсилювачі. Єдине що в нього плюсом, то 4-х полосний еквалайзер, на якому нічого кращого не викрутиш. Я його пробував на свої ZX5, якщо там якась різниця і  є, то пересічна людина її точно не почує

Zh_serhij, не можна порівнювати мікшери для професійного живого звуку (LX7) і мікшери універсальні. Це так сам виробник класифікуює і позиціонує. (http://www.soundcraft.ru/catalog/) Там 6 ауксів, там 2 (і то один на внутрішню обробку). Про еквалайзер вже мовчу. Я зовсім не вихвалюю LX7, є й кращі, без питань. Була потреба в 24-х канальному мікшері, от і було куплено. За 800$ нічого іншого не було на той момент.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти