Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Вибір пульта
Вибір пульта

В США у всіх реках за замовчуванням ставлять кондиціонери для стабілізації і фільтрування струму. А в нас хіба самогубці, або жлоби працюють без приладів для стабілізації напруги. Мені щось і в голову неприходить перевіряти як будуть поводити себе прилади при пониженій напрузі. Це так як пальці в резетку пхати.

Коли падає напруга, апаратура полюбому  буде гудіти як трактор, тут не має значення чи Мекі, чи Ямаха, чи Саункрафт

У мене санкрафт FX8 тільки напруга падає гудить як трактор ставлю стабілізатор іпрацює нормально.

Добрий день.

Що скажете про Behringer DDX3216

Доброго здоров'я панове. Народ, хто що може сказати за ці пульти. Який краще - Soundcraft EFX8 чи Behringer XENYX X1832USB.?

Шановні колеги можливо хтось користується (користувався) пультом Allen & Heath ZED 14 хотілося б знати як він на практиці в загальному і як себе веде на стереоканалах двохполосий еквалайзер.

На практиці такий як і усі недорогі мікшери. Еквалайзер на 12кHz та 800Hz +-15dB. Нічого поганого, нічого видатного по звуці.

Панове! Просив би висловитись з приводу вибору пульта для "живого" виконання, треба 16 каналів. Що думаєте з приводу Soundcraft GB2? Зараз маю Behringer xenix 2442, звучить досить добре, але місцями жорсткувато, особливо скрипка.......

Soundcraft GB2  призначений для інсталяцій. Концертна серія - Live-series. Придивіться до "Візарда" (краще старого).

Маєте на увазі   allen&heath?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти