Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Вибір пульта
Вибір пульта

Що тобі зрозуміло? Що ніхто не похвалив твій вибір? Що за бренд Show? Коли з'явився? Де сайт? Де саксесс сторі? Де гори задоволених користувачів?

Навіть ПМ-01 має більше прав називатись пультом, аніж це "іздєліє". Пульти - це: Allen&Heath, Alesis, Mackie, Peavey, Soundcraft, Yamaha (говоримо про напівпрофесійний рівень, в дорогому  - свої гравці). Та навіть у бюджетних серіях названих брендів виробники дозволяють собі запхати каку-маку у вигляді дешевих фейдерів чи іншої комплектухи. А ще є всякі Тапки, Альто, Воніки, ЗанудКінги :) А ти говориш про якихйсь нікому не відомий витвір китайпрому. О це і є сімнадцята копія з нормального пульта.

Р.S. Все одно ж купиш. Правда? :)

Після Ростика і додати нема й особливо що. Таке бажання "знайти подешевше, але покраще" і зовсм не нове.  Я розумію що колись все коштувало інші гроші і не всі могли собі це дозволити. Приміром мікрофон Shure SM58A коштував 1000 рублів, а заробок музиканти після 2 днів "халтури" був коло 100 руб. Тепер за день "тяжкої праці" під МР-3 фонограму  можна купити той самий Ес-Ем. Так ні, є бажаючі знайти що подешевше. Тому я і дивуюся сучасному поколінню.  Ну не коштує тепер все захмарно! Море інформації в неті! Купа спеціалізованих форумів музикантів. Все розписано і розжовано сотні разів, по всіх брендах і моделях. Було б бажання вникнути в питання і неробити примітивних помилок. Щодо сабжу, то я дійсно небачив на очі це "Шоу". Хіба тут: http://www.show-pa.com/products_detail.aspx?cid=C_00000085&id=P_00000458&ccid=  P.S. Там цікава повна назва фірми: seiKAKU technical group limited :)))))
 

А що ж тоді взяти з нормального? Конкретно скажіть марку, за яку ви впевнені !
 

Я написав, на які бренди варто звернути увагу.

Впевненим не можна бути ні вчому. Час від часу навіть сама крута марка може згоріти і нічого з тим не зробиш. Перше хочу тобі порадити, щоб ти не купляв пульт із встроєним процесором ефектів( ти пишеш що компресор, але напевно маєш на увазі процесор). Краще купити ревербератор(процес) окремо- буде в сто разів краще. Перший мій пульт був фірми Т.С.М. Згорів за 6 місяців. Будеш десь бачити обходь стороною. Потім працював на Ямаха (бюджетної серії). Тут пульт однозначно краще, але недолік як на мене це металічний звук. Хоча декому навіть подобається (тут на "любителя"). Сьогодні працюю на Саундкрафт ЕFX-12. Даний пульт як мінімум погоди не спортить в загальному саунді. Після покупки спочатку був дуже задоволений. Аж поки пару разів не поїхав взимку на "кучеряві села". Після того як постоїть на морозі - може або включитись з третього разу, або процесор ефектів включається з третього разу. Але якщо будеш грати  по кабаках- то пульт супер. Так що вибирай. З недорогого раджу  Берінджер - робоча лошадка, думаю не підведе.

Можна знайти Саундкрафт або Меккi Б/У в гарному стані (за 300 бакс)

 За 100 бакс. купити ревер і отримувати задоволення від роботи.

 

Жека, я теж за такого плану вирішення питання. Дуже вже з пересторогою відносяться до вживаного обладнання. Справа в тому що в питанні пультів (аналогових)  і обробки вже ДАВНО нічого нового і кращого не виробляють. Швидше навпаки. IMHO.

Дякую всім за відповіді! Буду щось вибирати!!!
 

Soundcraft m4 + lexicon mpx500 і буде тобі щастя!!!!!

Macki-бренд серйозний, але ми не у штатах, а в Україні і у нас є проблема із стабільністю напруги. При низькій напрузі Macki дає фон у колонках. Чим нижча напруга, тим більший фон. Таку проблему маємо ми і ще одні наші колеги-лабухи, що користуються пультом Macki. Можливо, що в нових моделях цей недолік виправлено виробником, Перш ніж купити Macki, спробуйте латром збавляти напругу і слухайте колонки ,бо інший вихід- серйозний стабілізатор.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти