Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте колонки
Порадьте колонки

Maxsumko
з вище перечислених , RCF трохи не в тему !!! на рахунок EMINENCE -трохи згоден,а трохи ні.не лабав на майден ВІННИЦЯ, а на рахунок привезених "старичків" із-за богра, то варте те добро , щоб за нього заплатити .

в тебе Еміненс в рідних корпусах чи просто динаміки привезли?

Топікстартер так і не відписав про результат вивчення питання з пізнішою реалізацією втілення задуманого. На мою думку 300W RMS буде мало для проведення озвучення весілля на 100 осіб. Треба сателіт 15"-500W RMS + 1,0"/1.4". Ну і звісно саби не будуть зайві. IMHO.

Dj_Yura    
 

сам шукав,замовляв,платив і зустрів. старичок і оригінал !!!

Гарвас, Топікстартер так і не відписав про результат вивчення питання з пізнішою реалізацією втілення задуманого

Ти це до мене?

Допис про результат зїла глючна четверта сторінка цієї теми. 300 мабуть замало, а 350 з натяжкою вистачить. Купив ще в липні + стійки SondKing. Було і 160 людей цього року, але ж то не стільки від людей скільки від танцювального залу залежить. Поки   потужності вистачало. От маю на червень "Озерний край" в Пустомитах, то там доведеться взяти старі колонки на низа. "Вєщдокі" приєдную:

Dj_Yura, маєш манію величі:) "Топікстартер" - автор теми, тобто в даному випадку я. Просто я кашу заварив, а результати не повідомив. Причому спеціально, щоб не припиняти обговоренння.

Юрку, звісно не буду тебе переконувати що ця АС вам заслаба. Раз влаштовує, то вже ГУТ! От  тільки щось не знайшов я чесних характеристик на ті  A1523, які там стоять. Може хто має лінк, або PDF, то скиньте.

Та згоден, шо могло б бути й більше, але шось жаба давила:) А тут цей комплект вдалося взяти за 500 баксів майже напряму з заводу, в магазинах вони були на 50-70 долларів дорожче. Одне непокоїть, чогось вони з асортименту фірми на сайті пропали... :)

Можеш не переживати нікуди вона не пропала, просто назву змінила...буває

http://magaudio.biz/production/loudspeaker_systems/ts_series/ts-15/

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти