Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте колонки
Порадьте колонки

Зрозумів! Тоді бажаю приємних вражень!

Дякую. Якщо це без сарказму...

Юра з того що ти перелічив я би тобі рекомендував ось це "2. Якщо "наше", то Харків (динаміки Р.audio)", тільки щоб матеріал фанера Ф-18 і головки з драйверами щоб стояли P.audio, на вказані гроші та на твої запроси це буде ідеальний варіант. Звучатиме чистенько-бюджетненько і в кафе весілля на 100-150 рил лупиш спокійно. Всерівно зі всієї маси гостей у приміщенні на танц-полі одночасно топчеться максимум біля 40-50 чолів. А з приводу названої фірми ZECK - да фірмочка бомбова конечно да тільки в Україні їхньї акустики серій Pro мало в кого є бо ціни в євро з п,ятизначними цифрами. Звичайному люду просто не досяжні. Самі німаки їхні ціни бояться. А те все що є у лабухів то всьо бюджетні серії, від яких до речі і приход і кайф такий же як і від P.audio, чи Eighteen Sound. Так що паритись немає смислу треба лаве косити поки сезон. А про фірму можна взимку пороссуждать коли те лаве буде вже в кишенях.

Вичерпний допис, на такі я і розраховував. Тих харківських, до речі,  я вже назву згадав - SKV.  А щодо ZECK, треба буде поспілкуватись з MIKOLA63 DEMENSEVICH, сподіваюсь він зі Львова, може краще взяти шось б/у... Бо поки-що орієнтуюсь на нове.

SKV-шки це нормальна тема тільки з дорожчою комплектацією треба брати і по 2х15 з драйвером в корпусі. І тоді нормально. Звичайно нове є нове потім і продати легше якщо доглянуте. Ну удачі. 

.....Взагалі то якщо деякі лабухи купують собі на халтури колонки по 3 - 4 тисячі євро. то не так вже й погано їм і  живеться. Та то тільки народ у нас пакостний кого не спитай як життя так зразу соплі та сльози пускають все їм немає за що жити та грошей мало, і при цьому тримають парочку бусів на маршрутках, та на щодень під задницею Мазду чи Шевроле і ще сваряться до блювоти в чергах за субсидіями. Українці - Да? як би могли горло сусіду перегризлиб за 200 грн. 

SKV - ДСП, візьму мабуть MAG (біла Церква), теж ДСП, але бачив їхні динаміки, "мощні" на вигляд і пишуть шо вони на експорт їх відправляють, а там мабуть г... б не хавали. Спробую підтримати вітчизняного виробника.

Да який там експорт в Рассею, так тудим любе г...но сплавляють і приймають. А SKV як не як на фірмових головках збирають. Да і МАГи щоб роздуть треба блочки іще ті . А на тихішій мощі вони взагалі дерев,яні по звучанню. Бери подвійні SKV-шки і буде тобі без головної болі щастя. Я цілий рік таскав по концертах шість пар подвійних на P.audio так було досить пристойне звучання і тиск. Люкс.

На 500 подвійні не получиться.

Шановний Юрій!!! Якщо вам пітрібно хороші колонки для весіль за помірну ціну зателефонуйте до мене 0976248446!! В Франківську є людина яка професійно займається звуком, робить дуже хороші апарати, в нього сфоя фірма (MM Audio), по якості на багато кращі за перелічені вами вріанти і за ті ж практично  гроші, плюс на протязі 2- років часу безплатний сервіс, якщо поломка з його вини!!! Хлопці з Франківська знають, тай з Долини та зі Львова теж!! Телефонуйте не пошкодуєте! Сам користуюсь і задоволений на 100%!!

Ось сайт! http://mmaudio.com.ua/index/0-8

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти