Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте колонки
Порадьте колонки

Юрко, я б радив на компонентах P.Audio. Мав справу і маю з різними моделями  динаміків цієї фірми. Тільки позитив.  За ті гроші що вони коштують, то клас. Далі якщо говорити про Вінницю, то Еміненси в них бюджетних лінійок - Альфа, Бета, Дельта. Якщо Еміненс Омега та Кіломакс, то можна сміло, але в твій бюджет вони не вписуються. МАГи мені особисто, по звуку, щось не дуже.

я за 25 років перепробував багато. а зараз мене цілком влаштовують МАG і хай там що хто каже.

Привіт. Рік тому так само купляв колонки у Львові мощністю 300 Вт.  Бюджет був обмежений. Зупинився все таки на МАГ 115-2. По ціні були дешевші ніж Пі-аудіо і Еміненс. Порівнював також МАГ із Саунд Кінгом. Все таки МАГ на голову вище ніж Китай. В магазині Елтон слухав Пі-авдіо, особливої різниці між МАГ і Пі-аудіо не побачив. Врезультаті купив МАГ. Користуюсь ними більше року- пока проблем не має. Як на мене в МАГ є одна особливість- дуже багато високих, хоча скручуєш їх на пульті і все ок.

...

Не знаю хто, на яких моделях ParkAudio працював .і працює , а я рік працював на ВЕТА 4215 і саб DELTA 5115.То шо пишуть на них шо вони по 300 Вт і саб 500Вт,це все лож.Саб ще куди б не йшло,а сателіти повне г..но.Поки нові булі звучали супер ,ну трішки високих не хватало.Але через пів року начали летіти як не пищали то динаміки.З одним динаміком був пошти анекдот.Хватанув трішки влаги,від вечірньої роси,то дифузор кружка яблука як ножем обрізало.Коли витянули динаміка ,а в ньому дифузор чуть плотніше за туалетній папір.Не знаю хто , і як відноситься до динаміків фірми еміненсе,але я їх в житті більше не візму собі .Що до MAG то зараз у мене стоять динаміки18ки М 1880 на низах то поки що проблем не було пошти за 2 роки .Правда вони зняті з виробництва,а назміну прийшла модельМ1881,я про них не знаю нічого.Ну  і  середина з верхами у мене стоять старички англічани Н/Н ще 86го року народженя там без коментарів ,фірма є фірма.Думаю на наступний рік  МАГи теж поміняти на щось фірмене.Як получиться...Придивись ще до EVM.В мене на роботі стоять то зал на 350 душ свободно...Правда якщо на вулицю то саби треба полюбе...

Юрку Я працював на SKV Club 350 нормально лабають зараз маю 2 по 650 і тоже SKV не знаю як кому а мені досить нормальні і багато хто з лабухів ними користується. Раджу брати.

skv <видалено> прослужили лиш півтора року а PAudio трохи краще.студія mAudio у івано-фран.займаеться тоже Раудіо хоча і є загран но то вже незаті гроші!

Dima Didushko, навчіться себе поводити, думайте що пишете і не все пишіть що думаєте!

З переліченого тільки Маг,а якшо є більше грошей то RCF,B&C,beyma, не ведіться на еміненс!!!!! P-audio  халтурити почало

Тут з тобою погоджуюсь, МАГ менш-більш достойний вибір із бюджетного. Після Магу пробував перейти на Пі аудіо, або Ейтин саунд. Вернувся назад до МАГ.

Тай прокатчики переважно із бюджетного використовують Маги.
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти