Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.
Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.

Як на рахунок завантаження фотографій,буде чи вже не чекати?

Розбираємось... чекати..

Шановні модератори! Чомусь не відкриваються фонограми для прослуховування, не кажучи вже про те, що не можливо завантажити мінус.

 

Ви справді вважаєте, що сайт має більше ніж 7,5 тис. мінусів, 35 тис. користувачів, більше року в мережі і на ньому нічого не працює??? Вкажіть що саме не працює і яким браузером ви користуєтесь.

Романе, при реєстрації сайт не дозволяє писати ім'я на укр. мові, видає, щось там "це значення може містить тільки букви". Прийшлось реєструватись за допомогою англ. шрифту :(

Справа в тому, що там і потрібно вказувати англійськими буквами... але це лише раз при реєстрації, надалі видиме ім`я легко змінити на українську версію.

Шановний!

Читайте уважніше!

Сердючка - Дольче Габбана залита сьогодні - не відкривається, не видаляється.

http://minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%9D%D0%B5%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B8%D0%B9%20%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B5%D1%86%D1%8C/rec/10331/

Не зберігається при редагуванні назви, каже "Невідомий тип файлу: files/user/12865/1597392602/balada-pro-skrypku-mp3". Тобто виходить користувач її залив і зміг зберегти з неправильним типом, а вже редагувати її без перезаливки не виходить. Щось не логічно.

Уточнення: це стосується всіх мінусів, залитих нещодавно. Завантажуєш нормальний мінус з розширенням .mp3, а потім крапка десь пропадає і при редагуванні видає помилку і звантажує без крапки.

На протязі останніх двох днів, в мене не завантажуеться ні одна мінусовка яка приходить на сайт. При завантаженні не закачується в mp3. а видає якись глюк. Пишеть- назва пісні mp3. що є application/octet-stream з http://minus.lviv.ua  Як Firefox повинен обробити цей файл? Незнаю що це таке...Може щось порадите? Дякую...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти