Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.
Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.

Спосіб 1. У формі відповіді є пункт:

Я хочу отримувати листи про нові повідомлення в цій темі на мій e-mail: 

Ставите галочу і читаєте.

 

Спосіб 2: підписуєтесь на rss-стрічку http://feed://minus.lviv.ua/forum/rss/ і читаєте усі нові дописи.

Не працює кнопка "Повідомити Модератора", точніше форма відкривається, але не працює надсилання повідомлення. Часто-густо трапляється, що треба повідомити про відверте порушення правил, а інструмент, не функціонує. Прошу прийняти міри. Дякую.

Привіт!Що це за нова і незручна фішка нажимаєш ПЛЕЙ і треба чикати приблизно 10-20 сек...поки запуститься композиція,раніше такого не було.....

Шановні модератори Чому мої мінусовки які я закачував на сайт якимсь дивним чином зникають?????

Шановні модератори прошу вас вирішити проблему в розділі мінусовки який знаходиться в лівому верхньому кутку на головній сторінці сайту.....проблема така немає ніякий кнопок навігації це не зручно якщо вибрати припустим аудіо-українські мінуси то покажить тільки перші мінуси по алфавіту Будь-ласка добавте якісь кнопки навігації)

Не працює кнопка "Повідомити Модератора", точніше форма відкривається, але не працює надсилання повідомлення. Часто-густо трапляється, що треба повідомити про відверте порушення правил, а інструмент, не функціонує. Прошу прийняти міри. Дякую.

Таке вже було зарепортано. Зараз лінь тестувати ще раз, але таке стається після того, як додався коментар. Помагає перевідкриття.

Привіт,Рамане Романовичу.Є проблема. Я колись була підписана на розсилку на пошту поступлення інфи. сайту,  а тепер листи  мені не приходять((((Чи можеш допомогти?

Привіт,Рамане Романовичу.Є проблема. Я колись була підписана на розсилку на пошту поступлення інфи. сайту,  а тепер листи  мені не приходять((((Чи можеш допомогти?

Не думаю, що це така вже й проблема... та взагалі то не проблема, але все ж, ставити оцінки чомусь не можна, пише ось таке:

Too many votes from this IP address for this object.

То не можна виправити?

Добрий день!В мене дуже довго став  загружатися ваш сайт.Раніше такого не було.І перехід з сторінки на сторінку також дуже і дуже повільний.З другими сайтами такої проблеми немає.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти