Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.
Всі, хто протестував нову версію порталу і знайшов глюки, пишіть їх сюди.

По-перше все-таки глюків в мене немає, а по-друге, персональний плеєр я не писав, а встановлював той, що браузер рекомендує по замовчуванню, як і практично всі користувачі, тому швидше за все проблема не лише в мене.

Крім цього на інших сайтах не пригадую таких проблем.

Щось дивне, іноді відкриєш дві, одна програється, а друга вішає браузер, а зараз відкриваю по 5 мідяшок, і не висне, ще й програється одночасно. Дивина та й годі...

Не зовсім глюк, та все ж, на сторінці завантаження мінуса написано "Якщо залишите порожнім, ми спробуємо вгадати з вашого файлу. Обов’язковим є лише поле „Файл“

А на головній сторінці - "Мінусові фонограми без вказаного виконавця (естрадні), або без вказаної назви пісні (народні) видаляються автоматично без попередження"

Нестиковка.Тобто треба на сторінці завантажень позабирати зайвий текст, а ще треба

під полем "Назва" написати "Формат вказання назви - "Як в реченні""

під полем "Виконавець" написати "Формат вказання виконавця - "Прізвище Ім'я"

під полем "Посилання на оригінал:" було б добре дати посилання на якийсь фак по файлообмінникам або написати фак, бо дуже часто не знають шо то таке. І дати посилання на конкретні файлообмінники.

Не завантажується фотографія у фотоальбом ( формат JPEG, 780кб ).

В мене також, помилка №500, без паніки, ми спробуємо це владнати

Тут я залив коротеньку відеоінструкцію щодо того, як завантажити плюси до мінусів на прикладі файлообмінника letitbit:

http://www.youtube.com/watch?v=JnPygRROaYI

Дуже хороший портал !!!!!!!!!!!!! Едина проблема це зі скачуванням міді. 

В чому саме полягає проблема?

в мене глючить розширений пошук, ним я нічого не можу знайти, а раніше міг

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти