Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Запитання стосовно роботи порталу.
Запитання стосовно роботи порталу.

http://www.minus.lviv.ua/blurb/syntezator/S/2852

я не можу завантажити мінусовку. я зариєстрований на сайті. мені весь час вискакує назва пісні і eror. допоможіть.

Назва файла мінусовки?

Кілька слів щодо плюсів. Може було б простіше їх грузити у профіль, так і назвати "плюсовки", бо з цими файлообмінниками постійні проблеми. (А може то тільки у мене).

Які файлообмінники? Вже давно є можливість завантажувати плюс разом із мінусом.

Хлопці-молодці,у мене не завантажуються фото на оголошення купив-продав.І взагалі,щось останній тиждень глючить сайт.SOS!!!

як можна змінити пароль для доступу на сайт з мого профілю, оскільки так вийшло що мій пароль доступний не тільки мені, і люди починають користуватись "від душі" і знаючи що вони "не світяться", чого б мені не хотілось. будь-ласка. Я сам не можу знайти де е така можливість, в налаштуваннях профілю, і на кнопці редагувати в мене не показує...

Як можно розмістити рекламу 7

тел  067 7207587 Василь

Як можно розмістити рекламу

Напишіть повідомлення Адміністратору.

Доброго дня чи вечора Пане Романе! Чомусь останнім часом перестав одержувати повідомлення на електронну пошту про обновлення фонограмм. Можливо потрібно щось поновити мені (якусь підписку) чи це просто  якась помилка? Хотілося би дізнатися а то було зручно, завжди знаєш що нового появилося, Дуже дякую!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти